reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - impreza, prezenty, goście...

reklama
Tika, proszę Cię bardzo...
fontanny na tort, etykiety, ozdoby, fontanna 25cm (295140894) - Aukcje internetowe Allegro
Ja kupiłam w Realu, ale są w sklepach, gdzie kupuje się dekoracje na tort lub w sklepach z zabawkami:-)

Tika, to taka petarda, napewno widzialaś, wbijasz do torta, podpalasz i masz taki efekt jak zimny ogień, jak taki mały fajerwerk;-):-). Często na welenych tortach są takie duże fajerwerki:tak:.

Dziękuję KOCHANE :tak::-):tak:!!! ... aaaaaa ... faktycznie gdzieś to już widziałam :sorry2:, ale dziękuję pięknie za wytłumaczenie :tak:. Faktycznie super sprawa i dzięki Wam :-) na pewno się w fontanny tortowe zaopatrze :tak:.
Widać, że Hanusi się ta atrakcja bardzo podobała, bo jest w nią tak wpatrzona :-). Super!
 
Nadusi i Karolince

100 lat, 100 lat
dużo zdrówka i radości
samych w życiu przyjemności.
Ciągle uśmiechniętej miny
tego życzymy Wam na urodziny
ciocia Jola, Sebastian i Mati
 
Dla wszystkich roczniaczkow
SING.gif

sto lat sto lat... niech zyja zyja nam

A w prezencie slodki pingwinek ^_^

Baby_Penguin.jpg
 
Karlinko i Nadusiu
W dniu Waszych urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń!!!
życzą Filipek i ciocia Justynka.

 
reklama
Do góry