reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - impreza, prezenty, goście...

Dzięki dziewczyny! :zawstydzona/y:

Ale nie obyło się bez ofiar :tak:;-), zajechałam maszynę do szycia teściowej :-D
Jutro wiozę ją do naprawy.
Dobrze że teściowa jest na wakacjach u brata w Australii :tak:(mieszkamy teraz w jej domu)
Na szczęście mąż przywiózł mi dzisiaj maszynę mojej Mamy i miałam na czym skończyć tą sukienkę.:tak:
 
reklama
Dziękujemy i również my życzymy Amelce sto lat

Elma piękna sukieneczka - i zaoszczędziłaś trochę kasy - ja jutro jadę na zakupy, muszę małej kupić coś na tą niedzielną dżamprezę. Szkoda, że nie mam takich zdolności.
 
Nie wiem czy jutro jeszcze dam rade zajrzec bo bede miala chrzesniaka, a potem na weekend wyjezdzamy, ale bede pamietala o naszy Roczniaczkach weekendowych. Jednak zyczenia zloze po powrocie, bo niby nie powinno sie wczesniej skladac. :-)
Udanych imprezek jednak zyczyc mozemy.
 
Antosiowa ja mam - iść do Teściowej, powiedzieć, że jestem zawalona robotą i nie dam rady upiec, zresztą i tak pewnie by mi nie wyszedł, a mama to taki pyszny zawsze robi. I mam tort jak znalazł. :-):-):-)

Z tym, że na roczek jej nie prosiłam, chcę żeby wszyscy byli gośćmi i dlatego tort upiecze mi znajoma kucharka.
 
reklama
Antosiowa ja mam - iść do Teściowej, powiedzieć, że jestem zawalona robotą i nie dam rady upiec, zresztą i tak pewnie by mi nie wyszedł, a mama to taki pyszny zawsze robi. I mam tort jak znalazł. :-):-):-)

Z tym, że na roczek jej nie prosiłam, chcę żeby wszyscy byli gośćmi i dlatego tort upiecze mi znajoma kucharka.
Wspaniały pomysł:-D.
Ale problem tortu mam już z głowy. Wyobraźcie sobie, że u nas w cukierni taki torcik do 2 kg kosztuje tylko 30 zł:-). Na dodatek babka zgodziła się, żebym przyniosła to zdjęcie a oni zrobią reszte dekoracji:tak::-). No i torcik z głowy:-p
 
Do góry