reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - impreza, prezenty, goście...

Ja wczoraj zamówiłam tort w cukierni, z Kubusiem Puchatkiem i napisem "Roczek HAni", i tez niedrogo właśnie. 24zł za kilogram, a tort zamówiłam tak 1,5kg, bo gości w sumie dużo nie będzie:tak:. Jeszcze tylko świeczka:-).
 
reklama
Antosiowa ... to Ci się upiekło :-D:-D;-)

Ania_Zywa ... ja się też dowiedziałam wczoraj, że jest u nas taka jedna cukiernia, która robi torty z Kubusiem Puchatkiem i się właśnie do niej wybieram ... ciekawa jestem tylko ile kosztuje u nas kg tego torta :confused:
 
Dziewczynki kochane a co to są te fajerwerki do torta??? ... bo niestety nie wiem, nie spotkałam się:zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2:... co się z tym robi? ... i gdzie się kupuje? ... może od Was odgapię ten pomysł :cool2:;-)
 
Tika, to taka petarda, napewno widzialaś, wbijasz do torta, podpalasz i masz taki efekt jak zimny ogień, jak taki mały fajerwerk;-):-). Często na welenych tortach są takie duże fajerwerki:tak:.
 
reklama
Do góry