reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Marzycielka ja mam laktator elektryczny lovi :-) i fajny jest :-)

Dzięki za polecenie.

Marzycielka ja chce kupić właśnie ten laktator dla mnie lovi za drogi

No ja jeszcze nie wiem ale też chyba wezmę ten.

martynaxyxymartyna a jakiej firmy miałaś ten tańszy?


Ubranka śliczne ale ja nie mogę na nie za bardzo patrzeć bo znowu zacznę coś kupować a na pierwsze miesiące mam sporo ubranek i nie wiem gdzie je zmieszczę.

My teraz planujemy zakup tego łóżeczka w brązie :
ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE, KOJEC * COMFORT* 4 KOLORY (5216789503) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

oraz komodę NOWOCZESNA KOMODA BIAŁY MAT - 120 CM. SUPER CENA ! (5196129791) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
A wiecie, moja teściowa dziwiła się, że ja kupuję butelkę, gaziki, płatki kosmetyczne itp. Mówiła, że "za jej czasów taką wyprawkę dawali w szpitalu wszystkim mamom". Słyszałyście o czymś takim? :confused:
 
U mnie w szpitalu muszę mieć wszystkie higieniczne artykuły, typu podkłady na łóżko, podpaski, ręczniki papierowe...
A w Nowej Soli, moim rodzinnym mieście w szpitalu otrzymuje się na wyjście całą wyprawkę dla dziecka, łącznie z pampersami.

Ze skrajności w skrajność, a kraj jeden. Jak żyć? :)
 
ja jeszcze sie nie spotkalam, zeby dawali wyprawke do domu. Takie paczki bratowe dostawaly- kilka sztuk pieluch, chusteczki, jakas probka kremu... ale same musialy miec wszystko- podklady itp.
Ja kiedys mialam operacje w katowicach na ginekologii to pielegniarka mnie opieprzala, ze musi mi podpaske dac bo bylam nieprzygotowana☺☺
 
tak tak Czoperka.. moja mama też poszła do szpitala bez niczego.. dawali wszystko z piżamą dla rodzącej włącznie, ciuszkami, pieluchami tetrowymi, wszystko.. tylko swoje kosmetyki i ręcznik trzeba było mieć... ale mama nie chwaliła tego systemu.. wyobraźcie sobie, że do porodu dostała koszulę do pępka, bo nie było już czystych dłuższych i z gołą d*** chodziła po porodówce przez dwie doby, bo tyle rodziła, a majtek nie pozwolili założyć... więc wiecie co.. może lepiej sobie kupić wszystko! przynajmniej tyle, że wtedy na salach były tylko rodzące.. żadnych os towarzyszących i nie była jedyną tak urządzoną, no ale tak czy inaczej... krew się gotuje

dziewczyny, a jak robicie z przewijakami? czy kupujecie pokrowce na przewijak? nie brudzi się to za często? czy raczej jakieś podkłady do przewijania? czy bezpośrednio na przewijaku przebieracie? nie jest dziecku zimno, jak się go kładzie na takim "łysym" przewijaku? właśnie zastanawiam się nad kupnem pokrowca:confused:
 
Ja kupiłam białe bo dostałam przewijak w spadku i mi kolor nie leży jest zielony w motory no ni jak dla dziewczyny i nasza sypialnia szaro biała. można zawsze pod młodą osobę położyć pieluche albo podkład na wypadek awarii :D
 
reklama
Do góry