reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Kasia łóżko wygląda nieźle :-)

Ja się dowiadywałam to u mnie w szpitalu dają koszule do rodzenia i koszule na kolejne dni tyle ile się potrzebuje, no i podkłady na łóżko i duże podpaski
Też powoli robię swoją listę z Waszymi radami :happy:

Jaki luksus, ja nawet papier toaletowy muszę mieć swój. A jaką krzywdę miały, gdy prosiło się o zmianę przescieradla.
 
Prośmy Boga o to żeby wszystkie porodówki wyglądały w ten sposób.

Sorry, za post pod postem:(
Monisia dokładnie, moja wygląda jak rzeznia. Pierwsze moje skojarzenie zobaczyłam porodowke. Pewnie dlatego nie mają żadnych zdjęć porodowki, bo żadna do rzeźni nie poszłaby rodzic.
 
Widząc że już jesteście obkupione chyba też zacznę robić jakieś zakupy dla mojej małej a przynajmniej wybiorę większość rzeczy żeby mój mąż nie miał później problemu z wyborem bo znając życie jak wybiorą się z córką na zakupy to wcisną im wszystko.
 
reklama
Do góry