reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Ja wiem,że to jeszcze za wcześnie,ale tak mi się spodobało to to: KOŁYSKA CONECO ZIELONA -OSTATNIA SZTUKA !!!!!!!!!! (1576133603) - Aukcje internetowe Allegro czy ktoś z Was się z tym spotkał,albo może jakaś znajoma ma?
Bo u nas są bardzo popularne kosze mojżeszowe,a to w zasadzie ma wiele dodatkowych funkcji..:dry:

ja myslalam ostatnio o czyms takim, bo ten tez mozesz do luzka przysunac.Tylko, ze nie wiem jak to bedzie po polsku, bedziesz musiala sama w necie poszperac...
Stillbett Beistellbett Stubenbett Babybett NEU #B73 | eBay
Stubenbett 4in1 Beistellbett Babywiege Stubenwagen, NEU | eBay

 
Ostatnia edycja:
reklama
właśnie znalazłam kilka takich wózków, ten twój nawet fajny, dużo kombinacji ma. Wychodzi na to, że będę musiała kupić ten podwójny bo pozostaną spacery na plac zabaw koło domu.

ja mam dokładnie taki sam dylemat, mój Młody bedzie miał w grudniu równe 1,5 roku jak pojawi sie mały braciszek lub siostrzyczka i sama nie wiem jak to zrobić z tym wózkiem. Obecnie mamy xlandera xa, bardzo sobie chwale i żal mi go będzie odsprzedawać, ale chyba jednak bedzie potrzeba kupić podwójny. Biore pod uwage jedynie opcję "jeden za drugim", bo moim zdaniem "dwa obok siebie" są trudne do przedarcia się przez wąskie przejścia itp.
Ta propozycja z linka
Baby Jogger City Select Stroller with Extra Seat and Carrycot and Cabriofix
naprawde super, ale pewnie w Polsce nigdzie go nie dam rady znaleźć, niestety, bardzo mi odpowiada stylistycznie. Wstępnie zastanawiałam się nad ABC design ZOOM,ale zobaczymy jeszcze jest czas ;)
Sporo na temat wózków jest w dziale "dzieci rok po roku"
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-rok-po-roku-f155/nasze-podwojne-wozki-9505/

A w związku z resztą potrzebnych dla maluszka rzeczy, to jak narazie większość będzie po starszym bracie (mam nadzieje na kolejnego syna). Sporo tych najmniejszych ubranek mam uniwersalnych, bo przy pierwszej ciązy do porodu nie wiedzieliśmy czy będzie syn czy córka, także na początek problem ciuszkowy odpada. A reszta rzeczy typu wanienka, pierwszy fotelik samochodowy, łóżeczko itd, juz czeka cierpliwie na kolejnego użytkownika. :-)
A jak bedzie dziewczynka, to będe mogła bez wyrzutów oddać się zakupowemu szaleństwu ;-) Ale wszystko w swoim czasie ...;)
 
Wiecie co oglądałam sobie teraz wózki i tak się zastanawiam czy jakikolwiek wejdzie mi do auta,wiem,że to wcześnie jeszcze,ale wózek chciałaby sobie zamówic z Polski (podoba mi się Ballerina Quadro ) i nie będę miała fizycznej możliwości przymierzyc go do mojego auta (Megane II ) ,powiedzcie jakie macie auta i czy zastanawiacie się czy wózek się tam pomieści?
 
anineczka, ja też się martwię, tym, że mi ŻADEN wózek do auta nie wejdzie, jeżdżę Peugeotem 206 i na dodatek 3-drzwiowym! Mieliśmy zmienić mi samochód w tym roku, ale chyba niestety nie wyrobimy się finansowo, jeszcze za miesiąc walniemy sobie kredyt na 30 lat i zaczynamy budowę domu... eh..
czytałam o wózkach Mutsy, podobno są bardzo lekkie i łatwo się je składa, ale jak zobaczyłam ceny to mój entuzjazm nieco opadł... Na cóż, pocieszam się, że jeszcze trochę czasu mamy na szukanie wózka, który jakimś cudem wejdzie mi do samochodu :-)
 
dziewczyny my mamy seata ibize copa niewiem czy kojazycie ?
super autko dla 2 osób bo jest 2 dzwiowe i wogóle nie zbyt duze
kupilismy je kurcze niemając na uwodze wogole naszej fasoleczki ... musimy myslec nad sprzedarza ale wiadomo ze juz tyle co chcemy nie dostaniemy. tymabardziej ze go sprowadzalismy . najbardziej martwi mnie to ze nie mam prawka tylko mój luby ... i kurcze niewyobrazam dobie teraz zimy praktycznie zdanej na siebie bo mój jezdzi autem do pracy i nie ma go do 16 17 :( fffffffffffest
 
Ja właśnie nad mutsy się zastanawiam. Mimo że cena duża to warto, bo sporo jest w zestawie i kupię komplet. Tylko muszę mieć lekki bo mieszkam na 4 piętrze. Jeżdżę fiatem braci wiec bagażnik mam spory.
 
Yyyyyyyyyy ja miałam do Nicole Mustiego i szczerze powiedziawszy był ciężki,co prawda najlepszy jak dla mnie ze wszystkich...zaraz po nim na drugim miejscu plasuje się Loola która jest w miarę lekka...
 
nanusia to może zrobisz prawko? Dobry pretekst ;-)
ładniutkie autko ;-):tak::tak:

z tego co wiem to mutsy nie należą do najlżejszych,ale mi też się podobają.Jednak tu już wątpię czy by weszło do mojego auta :-D

Nigdy nie miałam wózka z gondolą,ale tym razem bardzo bym chciała,zawsze woziłam dzieciaki w fotelikach samochodowych,a później w spacerówkach.

Oglądaliśmy dziś wózki w jednym sklepie :szok:

i taki nam się spodobał:
Graco Symbio Pushchair Mars – Top Toy Store in UK & Ireland, Games & Toys Online from Smyths Superstores
ale nie wiem czy gondola mi wejdzie do bagażnika :baffled:
I fajnie,bo fotelik ma system isofix :tak:
 
reklama
Ja będę miała właściwie wszystko po Oli. Wózek jest w kolorze neutralnym, bo beżowym... Mamy Peg Perego na dużych kołach. Spisał sie fantastycznie w każdych warunkach. Duża gondola, na tym samym stelażu potem wygodna spacerówka. Ola miała komfort i nam sie super prowadziło. Małż kupując auto myślał przyszłościowo i bagażnik jest bardzo pakowny :)
 
Do góry