reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Ja mam na razie łóżeczko po synku znajomych,fotelik z którego wyrosła córka koleżanki (taki do 9 m-cy)i skarpetki takie malutkie od innej koleżanki na szczęście:)A za resztę pewnie niedługo się zabiorę bo kuszą mnie strasznie te wszystkie fatałaszki:)
 
reklama
a jesli mogę zapytac, czym będziesz przemieszczać córeczkę, jesli dobrze liczę będzie miała wtedy troszkę ponad 2 latka, czyli młodsze dziecko w wózku, a starsza? Sorry, że tak pytam, ale ciężko się zastanawiam jak to rozwiązać w przypadku moich dzieci...nie wiem czy kupić wózek "rok po roku" czy starszy bedzie jakoś inaczej na spacery śmigać?? Naprawdę mam dylemat jak to ogarnąć.

przylaczam sie do pytania,moj Maly bedzie miec dwa latka niecale i mysla nad rozwiazaniem transortu dla maluszkow:):) co polecacie?????

ja mam ten sam problem ale chyba jednak nie będę kupować podwójnego wózka. Maya w ogóle nie chce mi jeździć w wózku, na dłuższe trasy robi cyrk. Napewno jak zacznie chodzić to więcej na nogach pewnie będzie. Póki co mam duży wózek 3 w 1 z gondolą, i mam mała parasolkę. Dziecko urodzi się w grudniu to będziemy najwyżej chodzić na krótkie spacerki, a na weekendzie to z mężem na 2 wózki. Za to planuję kupić potem porządną spacerówkę ( mam jedną na oku od kilku miesięcy) i do tego tą deskę nakładkę dla starszej.
 
Chyba boimy się zapeszyć i zakupów na razie malutko... ;-)

Ale poczekajmy do końca I trymestru i myślę, że ten temat ruszy z kopyta :tak:


ja tez tak myślę,że nie chcemy zapeszać :)

Ja natomiast dokonałam nowego zakupu dla młodego i dla maleństwa w brzuszku, poniewaz uważam, że jest to super praktyczna rzecz, tzn. termometr bezdotykowy - coś takiego
MICROLIFE NC100 TERMOMETR BEZDOTYKOWY NC 100 TANIO (1601484170) - Aukcje internetowe Allegro

Ja do tej pory używałam takiego zwykłego elektronicznego, ale strasznie długo trzeba czekać na pomiar, dziecko się wierci niemiłosiernie, generalnie warto zainwestować w takie cudo, szybko, sprawnie i dokładnie. Przyda się i dla maleństwa i dla reszty rodziny :)

A tak jeszcze za jakiś czas mam zamiar dokupić koniecznie chuste elastyczna do noszenia maleństwa. Przy Błażeju miałam okazję ponosic go kilka razy w pożyczonej od znajomej, swojej niestety nie miałam i też super sprawa !
Chusta do noszenia dzieci, elastyczna - Topaz - rozmiar L - LennyLamb.com
 
Ostatnia edycja:
Witajcei!!
Ja mam taka propozycje..jezeli bedziemy miec "cos"dla dzidziusiow i bedziemy sie chcialy tego pozbyc,sprzedac wymienic to moze wlasnie tutaj??
Ja np.mam pelno ciuszkow po pierwszym Synku,tylko u tesciow w domu(bo my juz nie mamy miejsc,tyle tego bylo)
takze jak przywioze gdzies moze za 3-4 mc(bo teraz nie mam gdzie trzymac):)to moge przesortowac i zobaczyc czego mam pelno i mozemy cos wymyślić...
Nie tylko ciuszki zabawki,pieluszki roznosci dla Malenstwa...

Jak bedziecie sie chce\aly czegos pozbyc to moze piszcie tutaj,wiem ze jest watek sprzedam,oddam,ale moze lepiej zeby Mamy grudiowe zasilaly Mamy grudniowe:):):):)???

Co Wy na to Kobietki????
 
Witajcei!!
Ja mam taka propozycje..jezeli bedziemy miec "cos"dla dzidziusiow i bedziemy sie chcialy tego pozbyc,sprzedac wymienic to moze wlasnie tutaj??
Ja np.mam pelno ciuszkow po pierwszym Synku,tylko u tesciow w domu(bo my juz nie mamy miejsc,tyle tego bylo)
takze jak przywioze gdzies moze za 3-4 mc(bo teraz nie mam gdzie trzymac):)to moge przesortowac i zobaczyc czego mam pelno i mozemy cos wymyślić...
Nie tylko ciuszki zabawki,pieluszki roznosci dla Malenstwa...

Jak bedziecie sie chce\aly czegos pozbyc to moze piszcie tutaj,wiem ze jest watek sprzedam,oddam,ale moze lepiej zeby Mamy grudiowe zasilaly Mamy grudniowe:):):):)???

Co Wy na to Kobietki????
Super pomysł!!:-)
 
Hej :) pozwolę sobie się dokleić (mam nadzieję, że nie będziecie miały nic przeciwko). Mam na sprzedaż ubranka po córeczce, część wcale lub prawie nie noszona, kupowane w Polsce i USA, duża część markowa. Na razie w rozmiarach 50-62, niedługo będę też miała dużo w tym duście na 68. Sprzedam za niewielkie pieniądze, ceny do uzgodnienia, bo szczerze mówiąc nie wiem, jak to wyceniać.
Załączam trochę poglądowych zdjęć, wiem, że niewiele widać detali, ale nie chcę bardziej wątku zaśmiecać, zawsze mogę dosłać zdjęcia konkretnych ubranek. Zainteresowane mamy proszę o kontakt na priva :)

 
reklama
izi- świetny pomysł ! Ja mam dziewczynke styczniówke i jak trafi sie teraz facecik jestem skłonna sie powymieniać. Te pierwsze miesiące może sobie chodzić w różowych i kwiecistych
 
Do góry