reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
Dziewczyny, które mają rowerki Boby Milly Mally!!!

Ten rowerek nie ma żadnych podpórek na nóżki :-(- Waszym dzieciaczkom nie zwisają stópki? Trzymają je na pedałkach, w ogóle dosięgają do nich?? Podoba mi się ten rowerek, ale mam wątpliwości co do tych zwisających nóżek :-( Maksymilian na pewno nie zechce ich trzymać wyciągniętych do pedałków bo przerabialiśmy to na rowerku znajomych:-(
 
M. na Maksa ja właśnie dziś będę zamawiać MIlly Mally, też się zastanawialam nad brakiem podpórek ale mam nadzieję że Iga dosięgnie do pedałów, bo chyba można je unieruchomić żeby dziecko trzymał na nich nóżki

Kaka macie już rowerek? ja dziś zamawiam, chciałabym żeby do świąt doszedł
kilka dni się zstanawiałam nad Hauckiem (używanym bo na allegro już nie ma tych tanich nowych) albo nowym Milly i ten drugi przewazył bo ma możliwośc sterowania (skrecania) kierownicą za pomocą pchacza
i tak wszystko wyjdzie w praniu ;-):tak: mam nadziej e tylko ze mała będzie zadowolona
 
Dziewczyny mój mały ostatnio szaleje za wszelkiego rodzaju pociągami. Chciałabym mu jakiś kupić, ale wszystko co mi wpada w ręke wydaje mi sie nieodpowiednie do jego wieku. może coś mi polecicie?
 
reklama
Do góry