reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Retinopatia

no wreszcie doczekaliśmy się okularków

104144.jpg


104145.jpg


104146.jpg
 
reklama
Zuzia ma okularki dopiero od wczoraj od godz.19 i narazie nie ściąga. gumka raczej nie uciska. to jest taka szeroka tasiemka lekko ciągliwa, dość luźno zrobiona, nie wygląda żeby uciskało. zobaczymy. w razie czego zauszniki tez mamy, wiec bedziemy mogli wyminic..... troszkę na nosku się odciska i nie wiem czy poprostu tak juz bedzie czy to właśńie dlatego że jest gumka. ona w ogóle ma taką delikatną skórę, że byle co, nawet jak tylko się trzyma, odrazu ma zaczerwienione, więc moze te noski zawsze bedą zostawiac ślad ..... bedziemy obserwować ...
 
Hej wszystkim .
Dawno tu już nic nie pisałem.....
wczoraj nasz Pawełek trafił do szpitala :(
Gorączka 39,8 i nie chciała ustąpic. Z początku myslelismy,że to od ząbków bo akurat "wychodzą" mu trzonowe, ale okazało sie,że to jakieś wirusy w żołądku, no i oczywiscie szybkie odwodnienie organizmu.
Dostał kroplówke na noc,antybiotk no i dieta.Dziś troszkę lepiej ale i tak to nie to samo dziecko;gdzieś uszła jego żywiołowość.Dla niego to napewo męczarnia,w domu nie może wysiedzieć na jednym miejscu przez chwilke, a teraz ma do dyspozycji tylko łóżeczko;Mama czuwa przy nim całą noc w szpitalu ,a tacie bardzo smutno i pusto w domu bez jego szaleństw i psot.Oby to jak naszybciej minęło....a święta tuz, tuż...... :(
 
reklama
witaj miller, no nienajlepszy okres na chorobe. nigdy nie jest dobry okres, ale przedświateczny tym bardziej. mam nadzieje ze do Świąt będziecie wszystcy razem. Jak dziś Pawełek się czuje???
 
Do góry