reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ratunku, co robić!? czyli choroby, lekarstwa, alergie, ulewanka, nietypowe kupki itd.

Misialina zdarza się też tak że jeśli kupa pozostaje w pieluszce troszkę dłużej to kał się utlenia i zmienia kolor na zielony. Np jeśli idziesz na spacer i Malwinka wykupka się w trakcie to zmieniasz pieluchę w domciu, a przez ten czas kupa utlenia się i może przyjmować taki kolorek. Ja bym się nie przejmowała, jeśli żadnych dodatkowych objawów nie ma to ok, no chyba że ta kupa utrzymuje się powyżej 24h to lepiej skonsultować z lekarzem.
 
reklama
mrsmoon życze wam żeby się wszystko unormowało, wyniki się polepszyły i już był koniec tego kłucia i odwiedzin pediatrycznych &&&&&&&&&&&&
 
My mamy problem z ZACHŁYSTYWANIEM się :((( przerobilismy juz butelki tommy tipy (lipa), avent (lipa) i ostatecznie nuk podpasowal 1M - ale kazde karmienie przyprawia o zawał bo zawsze dochodzi do zachlysniecia, pomimo odpowiedniej pozycji przy karmieniu i oczywiscie smoczku wypełnionym vcałkowicie mlekiem
lekarz uwaza ze u niemowlat to norma, bo przełyk niewyksztalcony ale obawiam sie ze u nas to jest juz jakas patologiczna zmiana! :(((((
 
ps. a jak u was szczepienie w ramionko ? u nas zaczyna ropą podchodzic, dopiero teraz wylazło - przemywamy sodą, ale mam wrazenie ze ropa zacznie sie sączyc bo zrobil sie taki czubek jak na okazałym pryszczu :O szok!
 
A my od wczoraj meczymy sie z brakiem apetytu. Maly zazwyczaj ciagnal butelke/cyca jak smok, a od wczoraj ledwo co zjadl I wogole wydaje sie byc srednio zainteresowany jedzeniem. Zaczynam sie martwic:((. Czy wasze dzieci tez tak maja?
 
Gosiaczek u nas strupek po szczepieniu odpadł i teraz jest tylko lekko zaczerwienione ale już praktycznie wygojone, ale ropa też była więc spokojnie - ropa, strupek, zaczerwienienie to prawidłowe objawy gojenia się miejsca po szczepieniu na gruźlicę. Mi i lekarz mówił i też sama czytałam że nie można przemywać tego miejsca, samo ma się wygoić.

A z jedzeniem to u nas nie ma problemu, cyc zawsze mile widziany. Nadzieja może Twój synek miał po prostu taki dzień, trzymam kciuki żeby się unormowało :)
 
Gosiaczek, u nas jeszcze malutki strupek. Ale najpierw był podbiegnięty ropą wielki pryszczol. Potem strupek odpadł, ropka wyleciała i w to miejsce zrobił się kolejny strupek. Z tym, że widzę że się goi, bo coraz mniejszy :)
 
madzioolka dzieki. tez mam nadzieje, ze to tylko jeden dzien. W pt ide do pediatry to sie wypytam. Na szczescie maly ladnie przybiera, od porodu jakies 1kg700g wiec to chyba nic powaznego
 
reklama
gosiaczek - ponoc nie wolno niczym tego przemywac i nie wolno zasłaniac, a ubranko jak ropa pójdzie najlepiej wygotowac lub wyprac w bnardzo wysokiej temnperaturze, żeby zabić bakterie

a jeśli chodzi o zachłystywanie to u nas zalezy od humoru małego, jak jest spokojny to ładnie zje i 120 ml na raz bez odebekiwania i achłystywania, ale dzisiaj kilka razy sie zahcłysnął..ale nie przejmuje sie tym zdarza sie..po prostu go sadzam i poklepuje w plecki od razu przechodzi i jak juz chce dalej jesc to mu butle daje :-) mamy butelki aventy anykolkowe :)
 
Do góry