reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ratunku, co robić!? czyli choroby, lekarstwa, alergie, ulewanka, nietypowe kupki itd.

reklama
Dziewczyny, my też niedawno przechodziliśmy przez krosteczki, zjadłam brzoskwinię i wydaje mi się że po tym małego wysypało, był niespokojny bo to go pewnie swędziało, pomogło wykąpanie w wodzie z krochmalem, na drugi dzień zero krostek, zniknęły też na buzi te niby potówki jak powiedziała p. doktor i przepisała puder w kremie robiony w aptece (3 tyg miał buzię całą w krostkach, a cały czas smarowany był tym pudrem) a po krochmalu zniknęło od razu i buzia gładziutka;)
 
moją małą też na klatce wysypało a tu się okazało że po arbuzach najpewniej, teraz już nie jem od kilku dni i znika wszystko powoli, też myślałam, że to potówki ale lekarka powiedziała, że to jakieś alergiczne jest ale pytała o kosmetyki albo proszki, ale ja nie zmieniałam nic w tym temacie, no więc ten arbuz mi zostaje, ale może nie tyle że mała uczulona co może jakimiś środkami to spryskane jest albo co innego i taki efekt...
 
U nas ostatnio też co jakiś czas pojawiają się krostki ale znikają jeszcze tego samego dnia wieczorem, a spowodowane są ogromną ilością całusów jakimi Maję obdarza Tomek :) Jego balsam po goleniu i perfumy nie bardzo Jej pasują :)
 
Dziewczyny jestem w szoku bo byłam dziś na kontroli u mojej gin i rozmawiałam przy okazji z położną, która sie mną opiekowała w szpitalu i wspomniałam o koleczkach Hani i od słowa do słowa szybko przeanalizowałyśmy moją dietę i wyszło, że moja mama gotuje mi bardzo regularnie zupki i bazą zawsze jest wywar z mięska+marchew i seler i jak ta położna słusznie zauważyła to seler może być winowajca koleczek :szok: Teraz potwierdzenie znalazłam i tu To trzeba wiedzieć o kolce u noworodka - Zdrowie - Twój maluszek - Magazyny - BabyOnline.pl
Jutro odstawiam mamine zupli i mam nadzieje, ze znalazłam źródło bólu brzuszka :szok:
 
Icak ja kiedyś też zupę na selerze zrobiłam potem go zjadłam i Malwinka ceirpiała...żeby to był seler 3mam kciuki
 
reklama
Do góry