reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ratunku, co robić!? czyli choroby, lekarstwa, alergie, ulewanka, nietypowe kupki itd.

reklama
Hej dziewczynki, ja na minutkejak zwykle bo terrorysci panuja w tym domu :-D:-D:-D

Blondplatyna, Mrsmoon, co do ulewan to ja borykam sie z tym u Viktora od urodzenia, a wiec mam szkole, i jesli moge to radze mieszanke AR, ja w tej chwili jestem na Enfamilu ar i jest gigantyczna poprawa, Vik ma stwierdzony refluks i wiem ze nawet pozycja pionowa nie zabezpiecza go. Poza tym przerazaly mnie noce kiedy sie krztusil okropnie. Wciaz sie to zdarza i spie jak zajac ale mleko ar dziela cuda w naszym przypadku. poza tym ta przegroda ktora sie niepotrzebnie otwiera kiedy dziecko ulewa moze zostac powaznie naruszona przez to i znacznie dluzej sie goi i dojrzewa wiec trzeba jak najbardziej zapobiegac cofaniu pokarmu by to umozliwic.
Powodzenia wiec dziewczynki i trzymam kciuki&&&&&

Mam pytanko do mam dzieci na mm czy podajecie dodatkowo wit D3?
 
Ogitu dzięki, moja w zasadzie cycowa, sporadycznie ją dokarmiam mm. Następnym razem kupię w takim razie ar zamiast comfort. Moja na szczęście w nocy w ogóle nie ulewa, dopiero rano się zaczyna
 
angel a jak sie objawia zapchany kanalik? Mam nadzieje, ze to przepychanie nie jest bolesne.
Co do dokarmiania, niestety tez jestem zmuszona od tygodnia podawac malemu formule ze 2 razy dziennie. Ja uzywam similac sensitive- jest naprawde super, tylko nie orietuje sie czy go mozna dostac w Polsce.
 
Ogitu w Polsce dzieci nie potrzebują dodatkowo witaminy D,tu w Irl jest mało słońca dlatego zalecane sa kropelki, ja Asi też podaję i od tego czasu jej mocz ma kwaskowaty zapach nie wiem czy tak powinno być:confused:
 
Olek jest na mm i mamy zalecenie by podawac wit. d do ok. 2 lat. Dziecia karmionym piersia podaje sie d i k do 3 miesiaca (tak pamietam) a potem tylko d do ok 2 lat
 
my mm i podajemy tylko d :) do konca 2 roku ma tak być :D super bo uwielbiam tą żelke twist off zjadać :D taka moja mała przyjemność hihi :-)
 
reklama
Dziekuje dziewczynki:))

No ja mam vigantol i zaczne z nim ale tu mowia ze jak dziecko na mm to nie potrzeba, mala byla na cycku to dawalam a z malym nie chce nic przedawkowac ale jak wy podajecie to znaczy ze jest ok, ponadto zauwazylam ze maly ma plaska glowke z tylu i nie wiem czy to normalnie tak ma byc, tu i tak lek powie ze wszystko ok wiec zaczelam myslec o tej vit d3

Heh no Dubeltowka ja jestem w \ni niemal 7 lat i takiego beznadziejnego lata jeszcze nie bylo brrr a wy dziewuszki sie na upaly wciaz skarzylyscie .... nie moglam tego sluchac heheheh:-D
 
Do góry