reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przytulanko sierpnióweczek

Agulek, o kurcze, wspolczuje. A niby dobrze jest, gdy jest ciasno, bo wtedy wieksza przyjemnosc i dla iej i dla niego. Jak widac nie zawsze...
Moze rzeczywiscie po zaprzestaniu piersia sie poprawi. Z czego ci szczerze zycze. Grunt to , ze trafilas na dobrego lekarza, ktory sam widzi co jest nie tak, ze nie badatelizuje sprawy. No a teraz globulki, nawilzacze. Ja polecic moge nowe gumki durexa (czasem jest reklama w tv) lub unimila skyn (czarne opakowanie) bezlateksowe. Niby jak druga skora. O ile bez gumek nie jest u mnie zle o tyle w tych gumkach jest naprawde super. Nawet lepiej jak bez. W moim przypadku lubrykantu nie trzeba. ALe moze u Ciebie tego rodzaju gumka plus nawilzacz zda egzamin.
jak odstawiłam cyca to normalnie wróciła chęć na sex:szok::sorry2: taki spontan jest jak kiedys, M szczęsliwy, a i ja w końcu zadowolona:-p:-)
Ej, no nie mow, bo wyjdzie, ze jak odstawie cyca to bede sie wrecz rzucac na swego, hehe. Bo teraz karmiac tylko i wylacznie cycem moglabym w zasadzie co dzien ten teges. ;)
 
reklama
a ja do znudzenia z tym pytaniem.....
czy jest jeszcze jakaś mama karmiąca cyckiem, która nie dostała jeszcze okresu?
nie mam czasu nawet iść do lekarza- co by zobaczył czy wszystko ok?
jak znajdzie się taka co ja- to się uspokoję a jak nie- to chyba mnie zmobilizuje na wizytę u ginka;) dzięki
 
a ja do znudzenia z tym pytaniem.....
czy jest jeszcze jakaś mama karmiąca cyckiem, która nie dostała jeszcze okresu?
nie mam czasu nawet iść do lekarza- co by zobaczył czy wszystko ok?
jak znajdzie się taka co ja- to się uspokoję a jak nie- to chyba mnie zmobilizuje na wizytę u ginka;) dzięki
Spokojnie, ja nadal karmię piersią i nie mam @ i wcale za nią nie tęsknię ;-)
 
a ja do znudzenia z tym pytaniem.....
czy jest jeszcze jakaś mama karmiąca cyckiem, która nie dostała jeszcze okresu?
nie mam czasu nawet iść do lekarza- co by zobaczył czy wszystko ok?
jak znajdzie się taka co ja- to się uspokoję a jak nie- to chyba mnie zmobilizuje na wizytę u ginka;) dzięki
ja juz @ mialam ale tylko dwa razy-a cyc jest regularnie uzywany:-)
 
Ja piersią już nie karmię, zaliczyłam 3 miesiączki i powiem Wam, że przechodzę je gorzej niż przed ciążą. Zawsze miałam bardzo bolesne okresy ale teraz to jest jakaś masakra:/ A myślałam, że będzie choć trochę lżej...
 
Ja piersią już nie karmię, zaliczyłam 3 miesiączki i powiem Wam, że przechodzę je gorzej niż przed ciążą. Zawsze miałam bardzo bolesne okresy ale teraz to jest jakaś masakra:/ A myślałam, że będzie choć trochę lżej...
To mnie nie pocieszyłaś :-( aż boję się pomyśleć, że u mnie może być podobnie...
 
reklama
Ja miesiączkę dostałam 4 miesiące po porodzie, do tej pory regularnie karmię piersią, także zazdroszczę że co niektóre Panie nie macie tej dolegliwości :))) cieszcie się póki możecie, a nie narzekać!!!:cool:
Co do prezerwatyw to też polecam Durexa :) Też z wilgotnością po porodzie nie zawsze jest ekstra, a w prezerwatywie zawsze jest poślizg:))) czasami używamy też czerwonego żelu Durex. A propos prezerwatyw, my zamawiamy na allegro - wychodzi 1zł za sztukę , a często są promocje np. 60% gratis- więc przy zakupie 100 sztuk dochodzi jeszcze 60 gratis :D:D:D trzeba kombinować!!! :)
 
Do góry