reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przytulanko sierpnióweczek

reklama
Wczoraj na wizycie dowiedziałam się tego co się obawiałam :-( zostałam za ciasno zaszyta :-( po karmieniu i jak wrócą miesiączki prawdopodobnie będę miała plastykę pochwy...3 dni w szpitalu, nie wiem jak je zniosę bez Marcinka :-( dostałam jakieś globulki, które mogą nieco złagodzić objawy. Co do skóry na brzuchu, to dr powiedział, że jest jeszcze czas oraz że karmienie piersią spowalania proces jej kurczenia.
 
Agulek - plastyka pochwy? A powiedział na czym to polega? :dry:

PS. Jakim cudem teraz na suwaczku jest 5,1,1 a rano było tylko 5 m-cy :szok:
 
agulek a może to jakoś samo ustapi przecież skóra że tak powiem wiotczeje więc może po jakimś czasie to sie samo unormuje , a narazie wspomagać się jakimiś żelami globulkami . kurcze żeby odrazu operować ??? !!! a co z drugim dzieckiem , planujesz >? może wtedy by to zrobili czy to tez może jakoś utrudniać ci poród ?
 
Natka dr powiedział prawdopodobnie....zobaczymy jak będzie, na razie karmię, więc i tak nic nie może zrobić. A drugie dziecko bardzo bym chciala mieć ale czas pokaże jak będzie....
 
agulku no przykro mi baaaardzo :-(i takie niestety sytuacje sie zdarzają w XXI wieku,:wściekła/y::angry: ja mysle , ze najlepszym rozwiązaniem byłby 2 dzidzius wtedy by "skorygowali" pochwe, ale wiem, ze to sie łatwo pisze, gorzej z realizacją:-(........mam nadzieje, ze globulki pomogą, przeciez Ty młoda dziewczyna jestes.....a jak to wygląda z sexem???? :dry:rozumie ze bardzo przeszkadza????


Kurcze ja po Adrianie byłam baaardzo pocerowana, lekarz nie chciał mi powiedziec ile mam szwów, ale wszystko skończyło sie dobrze, zero problemów, widocznie miałam szczęcie i nie trafiłam na "paproka", a teraz to ja w ogóle nie byłam nacinana, poród super, załozyli mi 3 malutkie kosmetyczne szwy:szok: ja sie czuje naprawde super!
I wiecie co, jak odstawiłam cyca to normalnie wróciła chęć na sex:szok::sorry2: taki spontan jest jak kiedys, M szczęsliwy, a i ja w końcu zadowolona:-p:-)
 
Agulek tak jak pisałam na wątku głównym, ja na Twoim miejscu poszłabym jeszcze do innego gina, niech się wypowie czy wg niego rzeczywiście taki zabieg jest konieczny, moze jak przestaniesz karmić i zaczniesz współżyc częsciej, to wszystko wróci do normy? Po zakończeniu karmienia powinna przecież wrócić elastyczność pochwy...

Bobmbusiu a więc jest nadzieja? :-);-) no właśnie wreszcie odstawiam cyca i... czekam :-D na powrót libido :cool2:
 
reklama
Bombusiu drugie dziecko bardzo bym chciała mieć ale z realizacją może nie być tak lekko;-) co do seksu, to odczuwam ból, więc chęci też nie ma:-( suchość można jakoś zniwelować ale ból....mnie szyła taka starsza dr, lekko mnie wnerwiła jak nie chciała mi dać znieczulenia...robiła wszystko co mogła, a po jakimś czasie było już za późno...no ale nie sądziłam, że tak mnie zaciśnie;-) teraz pewnie w swoje ręce "weźmie" mnie mój gin, bo jak rodziłam to jeszcze Go nie było. Przychodzi na 7 do szpitala, a ja urodziłam o 4 :-)
Cosya mój lekarz powiedział, że po zaprzestaniu karmienia może wszystko wrócić do normy ale się okaże. Podczas badania również odczuwałam ból i od razu wiedział gdzie;-) mam też takie zgrubienie, którego nie powinno być :-( pożyjemy, zobaczymy ale ja się już trochę martwię, jak to wszystko zorganiuzuję...może na wyrost ale jakoś samo mi się myśli ;-)
 
Do góry