reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Warszawy

Hej, ja chyba na Wołoskiej będę, ale jeszcze nie byłam obejrzeć oddziału, więc po wizycie dam 100%. Ewentualnie Orłowski na Czerniakowskiej albo na Madalińskiego.
Ale wy idźcie do Św. Zofii, będę miała luzy na Wołoskiej :-D
 
reklama
Cześć Dziewczyny.
Ja wiele dobrego słyszałam o św. Zofii, ale trzeba mieć szczęście, żeby się tam dostać, albo lekarza prowadzącego w tym szpitalu;( Warunki są super i opieka gwarantowana na najwyższym poziomie. W ostatnim roku rodziły tam 3 moje koleżanki i teraz na dniach 2 będą tam rodzić.
O Inflandzkiej też różnie słyszałam jedni zachwyceni drudzy bardzo negatywnie.
Karowej nie lubię, izba przyjęć i traktowanie tam ludzi jest dla mnie straszne, siedzenie przez ciężarne kilka godzin na poczekalni, albo wyganianie ich na 2 godzinny spacer są dla mnie nie do przyjęcia.
Odradzam zdecydowanie Bródno - całkowita porażka. Ostatnio znajomej nie chcieli zrobić cesarki, ale zapomnieli zbierzyć czy dziecko wyjdzie naturalnie. Po kilkunastu godzinach, dziecko nie wyszło tylko ugrzężło(było za duże ) i wyciągali je kleszczami. Wynik zniekształcona główka dziecka.

moja koleżanka miała rodzić na karowej... jak dojechała tam to ją odesłali bo nie mieli miejsca i dali jej alternatywe rodzenia na korytarzu...
 
ja się waham między dmowa szpitalami. św. Zofia - bo tam może mi brat załatwić wejście, albo wołomin - można rodzić w każdej pozycji korzystać z piłek, drabinek, wanienki etc. poza tym moja bratowa, jej siostra i przyjaciółka tam rodziły i wszystkie chwalą opiekę i personel.
 
moja dziewczyna jest w ciazy! Jak jej pomoc?! Co robic?! Jestem totalnie zagubiony! Nie wiem gdzie szukac pomocy!! Szkoly rodzenia! Szpitale! A w Glowie totalna pustka!
 
moja dziewczyna jest w ciazy! Jak jej pomoc?! Co robic?! Jestem totalnie zagubiony! Nie wiem gdzie szukac pomocy!! Szkoly rodzenia! Szpitale! A w Glowie totalna pustka!

Witaj:)
Spokojnie -od zajścia w ciażę do urodzenia jest naprawdę sporo czasu:-D nie piszesz w którym tygodniu jest Twoja dziewczyna, czy już byliście u lekarza...
Lekarz powie Wam co i jak a Ty po prostu bądź przy niej:tak:
 
ale czas tak szybko leci! bylismy u lekarza, wszystko jest ok. tylko ze mna niezbyt! piekielnie się boje! nie dam rady!

kolego, jeśli dałeś radę zmajstrować jej maleństwo, to dasz radę i później. to się nazywa odpowiedzialność. a jeśli naprawdę potrzebujesz jakiś konkretnych porad to pytaj. pomożemy Ci, wszystko dla dobra Twojej dziewczyny i WASZEGO dziecka. w którym jest tygodniu ciąży ?
 
reklama
bardzo dziękuję. Ja jestem z wami od dzisiaj, wczoraj zrobiła test i myślę o różnych rzeczach. A tak w ogóle to się boję, bo wiele moich znajomych poroniło. jestem dobrej myśli
 
Do góry