reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszłe mamy z Płocka,Łąck,Gostynin lub Wincentów.

ale u Was cichutko:no:
gdzie się podziewacie dziewczynki?
taka pogoda brzydka wie my w domku siedzimy a ze malutka spi wiec ja do Was zaglądam a tu nic:szok:
pozdrawiamy :cool2:
 
reklama
WItaj Wika!
Rany jak fajnie ponac kogos nowego z Płocka na forum!
Ja głównie siedzę w atku październik 2005, ale teraz obiecuje codzień zaglądać do Płockiego watku!

Wika, napisz jak ma na imie Twoja córcia, jak się rozwija ile mówi. Pisz kobieto!
 
juz miałam nie zaglądać a tu proszę jednak cos się ruszyło na topiku :-)
moja córcia Weronika ma 1,5 roku dokładnie od godziny :-D
jest małym urwisem i psotnikiem
ale tez słodki z niej dzieciaczek
lubi sie wygłupiac smiac i popisywac
uwielbia bieganie po schodach, po trawie za psem i swoje lalki całować:-)
gada na okrągło tylko nie zawsze po polsku
duzo jest "chińskiego":tak:ale tez pojawiaja sie wszystkie mozliwe przekształcenia mama - mamus mamusia mamunia mamo mamusiu itp
jest to fantastyczne bo wyraźnie to akurat mówi i głośno:shocked2:
inne słowa to: światełko, jedzie, szczeka, pić, pije, spi,aaa, ee, dzidzia, lala, nie, nie chce, tak, daj, gdzie,miś, i różne odgłosy zwierząt jak ko ko, meee, iiichaaaaaa, sssyyy (na węza he he he) i jakies jeszcze co nie pamiętam juz :-)
jedzenie spanie i podróze wizyty w sklepie czy w innych miejscach raczej nie sprawiaja nam wiekszych problemów........ale wiadomo przed nami ten trudny wiek sie zaczyna okres wszystkiego na nie i małego egoisty wiec moze będą jakieś zgrzyty ale to normalne i nie raz przede mna jeszcze wiec na razie zbieram wiadomosci teoretyczne jak sobie radzic z tym jesli sie pojawi:wściekła/y::-):szok:
pozdrawiamy
 
Widzę, że wspaniale sie rozwija Weronika! No i całkiem sporo mówi jak na półtora roku. Nadulka pewnie nie wiele więcej gada....:-)Szybko zaczęła chodzić skakac, biegać, pod tym względem przebija rówieśników, ale niestety mowa to jej słaba strona!;-) No, ale dzieci nie startują w wyścigach i każde ma swoje tempo!
Jeśli zaś chodzi o bunt dwulatka, to pojawia się w postaci- jak coś chce, to musi miec to natychmiast. :tak: Poza tym , wychowuje się wsród duuużo starszych braci , którzy jej we wszystkim ustepują ! To tyle o mojej najmłodszej pocieszce!
 
ale ma fantastyczny układ ta twoja córeczka :tak:
dwoch straszych braci do rozpieszczania, potem do straszenia nimi złych kolegów :-D:-D:-D:-D:-D:-D a potem do randek z ich kolegami :szok::szok::szok:
ja mam starszego brata o 5 lat to wiem jak to było:cool2:
pozdrawiamy
 
witaj Wika, moj synek jest tylko 2 miesiace starszy od Twojej córci i mowi podobnie jak ona. Moze kiedys zorganizujemy spotkanie małych urwisów? pozdrawiamy
 
reklama
Do góry