reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Paula- wstepnie Łeba..ale jeszcze zobaczymy..m musi sie upewnic ze moge jechac i wszystko ok z dzidzia..:-)
a co do pieska to mamusia zostala przeglosowana..:-):-)corcie z tatusiem od wczoraj buszowaly w internecie i ksiazkach..i padlo na maltanczyka..a ze mi tez sie podoba wiec decyzja zapadla..teraz w poblizu trzeba cos znalezc.
 
Joasiu super! Uwielbiam pieski :tak::-)
A z bąbelkiem, albo bąbelkową :-p na pewno wszystko w porządku, ale ma rację, lepiej sprawdzić :blink:
 
paula w nowej pracy jest fajnie ale roboty tyle ze nie mam czasami chwili aby do kibelka wskoczyć. mamy ok 500 pacjentów dziennie :szok:. więc uwijamy się jak móweczki. ale dzięki temu czas szybko biegniei nie ma czasu na myslenie i zamartwianie sie co tam mój bąbel robi. Olus z tata w domu urzęduje czyli jest w dobrych rękach
 
Agnes to pewnie jesteś mega zmęczona... ale z drugiej strony lepiej jak jest ruch, bo tak jak piszesz czas szybciej mija, niż jakbyś miała się nudzić i wypatrywać klientów... :baffled:
Oluś rządzi z tatą- fajnie, pewnie mają już jakieś swoje męskie sprawy :cool2: :-)
 
Olus to takie pogodne dziecko że nie ma problemu. ale jak mama wraca to tylko do mnie ciągnie. mam nadzieję ze tak zostanie bo łatwiej wyjśc z domu jak dziecko jest pogodne niz jakby miał płakać

paula po całym dniu to mało powiedziane zmęczona, nóg nie czuję bo 8 godzin non stop tylko stoję. ale myślęze kwestia miesiąca i się przyzwyczaję. już 2 tygodnei za mna i juz widzę róznicę
 
reklama
Do góry