reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dziendoberek

widze ze pogoda u was dopisuje :-p Bo takie pustki ze masakra

My dopiero wstalismy teraz popijam kawusie a potem nie wiem co będę robić jakoś brak planu na dziś

ciekawe coraz u Marty ,nic sie nie odzywa ;(

a reszta proszę sie meldowac tu i to szybko :wściekła/y:

Milego dnia
 
reklama
Melduję się wystrachana że jakiegooo kopniaka od Liluuu dostanę czy cooo:shocked2::-p

Za nami superowy weekend :) u przyjaciół, jeszcze jedna rodzinka była, więc mały zlocik był, następny zaplanowany na dłuugi weekend sierpniowy:cool2:
starsze dzieciaki wybawione, najmłodsza żmijka wynoszona, wytulona, wycałowana;-) zuch dziewczyna super się spisała, mimo wielu wrażeń, spania w nowym miejscu. Grzeczna była ta moja zołza;-) :-D:-D
tylko matka polka w sobotę za bardzo zaszalała z winkiem iii ciężko się wstawało do Luśki nad ranem :-p na szczęście dobra córka zlitowała się nad matką polką i dała pospać potem do 10:-p

Dziama dzięki ;)

pozdrawiam wszystkie i życzę miłego dnia :)
 
Też się witam :) poniedziałkowo - wstałam niedawno więc weekendowe wojaże chyba odespane. Dom w miare wyględny pranie sie pierze obiadu dziś nie gotuję bo mąż późno wraca hmmmm chyba zbieram tyłek i jadę do siorki na korepetycje z użytkowania maszyny :) szwagierka mi przywiozła w spadku od babci :)

miłego dnia
 
Wiecie co, ciekawe zjawisko.... jak już mamy wczasy wykupione to jakoś nie chce mi się jechać :oo2: głupia jestem, czy co?? :-D
To chyba stres, który mnie ogarnął przed wyjazdem- nie miałam czasu żeby oswoić się z tym gdzie jedziemy :tak: a później... ? Nie chce się wracać! :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej...melduje sie co by mi tu zadku:-)nie skopaly:-):-)
u mnie ok..weekend zlecial na przeprowadzce rodziny.grilu..takze nie bylo zle.
nadal grzeje.. wiec czekamy do srody na badania..pozniej wizyta i jakis pobyt nad morzem.
a tu mi jeszcze corcie wymyslily ze chca pieska- maltanczyka:-):-)
milego dnia..
 
reklama
Dzień dobry :-)

Ja dopiero teraz, bo od rana poza domem... Najpierw pojechalismy załatwić wszystkie świstki do becikowego :-) I w czwartek jedziemy złożyć wniosek :-) A poźniej zakupy... Ledwo żyję :-) Ale jutro idziemy pierwszy raz z Bianką na basen :-) Juz się nie mogę doczekać :-) Jak się uda, to strzelimy fotkę i oczywiście wrzucę :-)

Liluuu Marta pisłam mi wtedy,że póki co, to jeszcze sie na tyle nie ogarnęłaq,żeby na bb wejść.... Zmęczona jeszcze i jakies problemy żołądkowe miała i padnieta była... Ale obiecała,że jak troszke dojdzie do siebie, to się na pewno zjawi :-)

paula jak pojedziesz, to na bank nie będzie Ci się chciało wracać :-) Tak to jest z urlopem :-)

Teraz czas na relaks przy kawce i później jeszcze po ręcznik dla Gwiazdy na ten basen do ikea muszę jechać, bo tam mają taki jak chcę :-)

Dziama wszystkiego najlepszego z okazji imienin ;-)

Miłego popołudnia :-)
 
Do góry