reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Lori - czemu przeciez kotki nie wymagaja tak duzo czasu jak pies:-D tylko karma troche kosztuje ja dla swoich trzech to musze troche kupic :szok::szok: moim marzen jest miec kota brytyjskiego:tak::-D
 
reklama
Violu jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-)

Lori super pokoik :-) mam ta komodę :-) I chce taki półki na ścianę :-)

Dziewczyny padam... byłyśmy dziś z Bianką na spacerze konkretnym i ledwo żyję :baffled:
 
Rozia - daj spokój ja już ledwo powłuczę nogami:hmm:

Ewiru - moja siostra ma brytyjczyka, mi się podobają smuklejsze kotki. Orfi to kot rasy snowshoe a kiedys może chciałabym rosyjskiego. Z kotem tez jest robota. Łazi i łapy odbija. Ciagle myje łazienke bo mam wszędzie łapki. Grzebie w kwiatkach, wszystkie mi obrzera etc jeszcze jednego to jakos kontroluje ale wiekszej ilości sobie nie wyobrażam. Ja nie lubie sierści wiec musze sprzątać na bierząco. Przy większej ilości już bym tylko latała ze szmatą :-p
 
Lori - a mi wlasnie one sie podobaja bo sa takie bardzo pokazne i wypasione te brytyjczyki no i toleruja inne zwierzatka a u nas tego troszke jest, bo jeszcze mamy pieski i ptaszki :tak::-D Ale pieski to sa poworkowe , ptaszki mają swoje pomieszczenie i tam sobie lataja...:-D
 
Dziewczynki moim następnym kotem będzie Maine Coon ogromny kot usposobieniem podobny do psa ale to nie tu gdzie mieszkam on potrzebuje przestrzeni :)
 
ALOHA :-)
Pogoda- MIOOOOODZIOOOO
:cool2:

Violu Sto Lat, Sto Lat spełnienia marzeń i pociechy z rodzinki :*
Zobacz załącznik 572827

Ewirut ja wczoraj też objadałam się bobem
:zawstydzona/y: a nawet obżarłam... :-D
Piszesz, że masz 3 koty, a szczeniaki już wydane?
:confused:

Truskafffka pewnie, że jedźcie
:tak: Ja też będę musiała Puzla namówić, bo nigdy nie był :szok:

Lori super pokoik, taki jaśniutki :blink:


Jak już tak gadamy o zwierzętach to mi został tylko żółw
:-p no i akwarium taty… Piesek odszedł w tamtym roku w maju po 17-tu latach :-(


Buziam Wszystkie :*



edit.:

LiLuu
kiedyś kuzyn pokazywał mi tego kota- boski i wielki :-) Bo On też jest chory na niego :tak:
 
LiLuu no niestety :baffled: ale może kiedyś uda Ci się zakupić takiego :tak:
Ja jestem raczej zwolennikiem psów :blink: lubię koty, nie powiem, że nie, ale zdecydowanie wolę psy :-p
 
reklama
Viola Najlepsze życzenia urodzinowe dużo zdrówka i spełnienia marzeń

U nas nic nowego Ja pracuje a chłopaki urzędują w domu Pracuje się fajnie ale jak wracam jestem padnięta No i nadrabiam czas z Olkiem Podczytuję was ale brak mi weny i sił na pisanie
Buziaki w weekend wolne to bedę częściej
 
Do góry