reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Dziewczynki która chętna ???

DSC01090.jpgDSC01092.jpgDSC01095.jpg

Ilonko dla Ciebie do kompletu ;-);-);-)wym 22 cm szer wys 12 cm :-):-):-)

Polecam :-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej dziewczynki!
Ilonko, superowo!!! Trzymam kciuki za tą nową pracę P.!!! No to teraz macie wysyp ząbków :D. Śliczne te spineczki! Co do pościeli, to mi się też bardziej spodobała ta zielono-niebieska.
Sylwuś, gratuluję zakupu i niech wam się dobrze jeździ!!! My 2 stycznia kupiliśmy Opla Zafirę – świetne auto, no i zależało nam na aucie 7-osobowym.
Martuś, ojjj, zazdroszczę Ci tych ruchów – cudowne uczucie! Ja niestety już raczej tego nie poczuję.
Róziu, ehh, zazdroszczę spacerku! Moje królewny jeszcze nie były :(...
Roszpunko, to super, że Maksio już pełza sobie. Zdolny chłopak!!!
Pamelko, masakra po prostu. Niech się rączka szybko goi!
LiLuu, a kysz, odganiam smutki!!!
Marysiu, no nareszcie! Kciuki zaciskam i nie puszczam!
Truskafffko, powodzenia na badaniach!

A moja Ala kaszle i katarek ją męczy... Na razie nie ma temperatury, apetyt jej dopisuje, więc do lekarza nie idziemy, bo na myśl o służbie zdrowia skóra mi na karku cierpnie. Póki co daję jej sinecod na kaszel i odciągam z noska Fridą. No i perspektywa pierwszego spaceru znów się oddala :(((. Ehh, jak nie urok, to...
W poniedziałek byłam u pediatry po recepty, dziś z Alą u chirurga, jutro przychodzi rehabilitantka. A w przyszłym tygodniu w poniedziałek neurolog, w środę neonatolog i znów rehabilitacja. No i tak płynie dzień za dniem. Zaraz wrzucę jakąś fotkę na grupę.

Ściskam mocno!
 
witajcie

Viola - dlatego pisałam, że z jednej strony trochę zazdroszczę, ale z drugiej, to tylko jeszcze mam spokoju, bo juz jak się zacznie, to chyba kontener napojów energetycznych będę musiała nabyć, żeby nadążyć za moim łobuziakiem

Pozdrawiamy również wszystkie mamy i możemy sie pochwalić, że mamy następnego ząbka. Co prawda przebił sie przez dziąsło jeszcze nie na całej długosci, ale już... może wreszcie Kubuś bedzie spokojniej spał.
 
skarbus a cena ?????????? :-D:-D:-D bo mi sie podoba jak cholera własnie do kompletu z torebeczką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Valkyrie noooo dobrze ze jestes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasiu słonce zdrówka nie tylko dla Ali ale i dla was czyli ciebie meza i Hani !!!!!!!!!!!!! prosimy o nowe zdjecia ksiezniczek :-D:-D:-D:-D:-D

katrina brawo :) gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Paula ty laaaaaaseczko :-D
 
Losiczko tak tanio??? :szok: Kurcze mi by się przydała kosmetyczka, bo wstyd się przyznać, ale nie mam :baffled: Muszę to poważnie rozważyć :-)

Laski proszę mi tak nie słodzić, bo popadnę w samozachwyt :-D ale dziękuję :* :zawstydzona/y:
 
reklama
Paula a na zdjęciach nie widziałaś :-D Losiczko te twoje cudeńka zakochalam sie :zawstydzona/y: Kasiu zdrowka dla was
Katrina gratuluje zabka :tak:

Ja nawet nie ćhce wiedzieć co będzie ja Lily zacznie zabkowac :szok: Jak ona teraz taka juz jest :-p
 
Do góry