reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dzień dobry kotenieńki :tak: ;)

Dziękuję skarbki... pościel zakupiona - jednak turkusowa .. ale nic straconego .. jak wpadni mi coś kaski to kupie tą pomarańczową jeszcze :tak::-):-):-) widziałam ze są tez wiekszę jak dla Jasia te pościele i tez myslę aby mu kupić :rofl2: kurcze za bardzo te dzieci rozpieszczam :rofl2::rofl2:
Viola fajny ten pchacz :) a za ile upatrzyłaś ????
losiczka a TY szurasz ??????????????

MIŁEGO DNIA :-):-)



edit
ledwo dziś żyje :szok:
Zaczęłam ćwiczenia z Ewą Chodakowską - za mną 2 skalpely a ja dziś z łóżka nie mogłam wstać :szok: boli mnie każda część ciała - nawet te mięśnie o których nie miałam pojęcia :-D no ale czyli jest OK jak boli .... po miesiącu mam nadzieje ze zobaczę efekty.... na FB profil Ewy jest tak motywujący ze zawzięłam sie i sie nie dam lenistwu :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
DZień dobry dziewczynki :-)

My niedawno wstałyśmy i sie nakarmiłyśmy, teraz Bianka leżakuje i z karuzelą rozmawia, a mam myk na kompa :-)

Ilonko super ta pościel :-) Na allegro ją wyczaiłaś?? Wrzuć linka jeśli możesz :-) Bo ja muszę zakupić jakąś pościel mojej księżniczce :-)

Katrina no ton grtulujemy Kubusiowi kolejnego ząbka :-)

Viola mówisz,że jak będzie bardzij stabilny, to będzie wiekszy luz?/ No nie wiem :-D:-D:-D

Miłego dnia :-)
 
Marysiu no w końcu :-) To teraz będziemy trzymać kciuki za wszystko :-)

Sylwia widzę,że zabiegany dzień dziś :-)

Ilonko mnie się podobają te w owieczki, takia kremowa i ten wzór co Ty, tylko z różem i jeszcze kremowe zoo i jeszcze te paski... normalnie nie wiem na którą się zdecydować ... Na bank wezmę tą w owieczki :-) Ale chce jeszcze jedną na zmianę i nie wiem na która się zdecydować... Pokażę mojemu m i może on coś wybierze :-) Aczkolwiek moja łobuziara nie chce spac do południa w łóżeczku... W wózku udało mi sie ją ułożyć, ale w łóżeczku zaraz sie budzi i nie chce zasnąć...
 
Marysiu Joasiu udanych zakupów kochane :) Marysiu w końcu :) super !!!!!!!!!!!!!!!!
Sylwia czyli kolejny dzien na mieście !!
Rozia mnie tez sie wiele podobało wzorów ale ja uwielbiam takie żywe kolorowe odcienie !!!!!!! także padło na turkus i seledyn :-D:-D:-D:-D ale te rybki są przepiękne ... owieczki tez miałam na swojej liście :-D
Ale teraz kupię Jasiowi :tak:
 
reklama
Dzień dobry :)

Ilonka
jeszcze nie gratulowałam zębolków Pawełkowi ;) nadrabiam zaległości i proszę i wyściskanie słodziaka :-):-):-):-):-):-)

Pamela masakra...współczuję stresów, dobrze że siostrze i małej nic sie nie stało... biedaku, niech paluch wraca do formy szybko

Ja na razie pościeli do łóżeczka małej nie kupuję :) mam dwa komplety po Matiku, potem może jak mnie najdzie dokupi się jeszcze jakiś ;)
mała póki co i tak będzie w kołysce :)

z prasowaniem rzeczy małej istotki się uporałam, to robię kolejne prania ...żeby sobie znów rozrywkę zapewnić :-D
Jutro ruszam na podbój Krakowa...maraton badaniowy można uznać za otwarty :-D Mam nadzieję że Moc Będzie ze Mną :-D

Miłego dnia babeczki ;)
 
Do góry