reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Truskaweczka dziękuję Ci bardzo :-D
Maraton to mało powiedziane to co Cię czeka... :szok: ale jak mus to mus cholibka :-(
Roszpunka hihihi :-):-):-):-):-):-) a co tam, rozpieszczajmy tych naszych małych mężczyzn :-D:-D:-D pościel cudna... mnie sie bardziej podoba kubuś,., miki tez super ale gdyby miała żywsze kolorki :tak::-):-):-)

My juz po obiadku ;-) Pawcio zjadł ze mną :-) barszczyk czerwony z ziemniaczkami :-) to teraz kawka i chwilka z szydełkiem póki dzieci wyspane i najedzone :-) :-) niestety do kawki nic nie ma no ale coś za coś :-)

i dla tych dziewuszek które nie mają FB

Zdjęcie2867.jpg Zobacz załącznik 540869 Zobacz załącznik 540870 Zdjęcie2768.jpg

Zdjęcie2763.jpg
 
Ostatnia edycja:
Truskafffka niech moc będzie z tobą :-D

Witam was

ilonka gratuluje zabków :tak:

Rozia i Sylwia jak tam maluszki wasze ?

Moja krolewna nawet nawet ale nie chwale żeby nie zapeszyc :-D Mnie zaczął nawalac kręgosłup :( dziś mmyślałam ze sie nie podniose :baffled: Tak bolało ale jakoś dałam radę bo muszę P od wczoraj pracuje nareszcie co prawda tylko pól etatu ale to zawsze cos a może z biegiem czasu dadzą mu wiecej godzin.

Marysiu nareszcie sie zdecydowali ;-) Dziady jedne

Agnes Roszpunka Katrina i cała reszta dziewczynek nie wymieniona ucalujcie swoje pociechy od e-ciotki

buziaki. A na g zdjęcia
 
losiczka a gdzie dla mnie jakaś prowizja za udostępnienie mojewgo wzoru torebusi ???????? hahaha żartuje perło :-) bardzo sie ciesze :) niech kupują :-D:-D:-D:-D bo torebki zaaaaaaaaaajebiste :) kazdemu sie ta moja podoba .... gdzie nie pójdę to zaraz .. " oo jaką ma Pani piękną torebkę" :-D:-D:-D:-D:-D:-D kosmetyczkę ???????????????? nie wiedziałam ze robisz

Liluu kiedy spotykasz sie z Katką ??????????????
 
Witam z samego rana hahaha :-D

Ilonko powodzenia kochana w ćwiczeniach
:tak:
...
:szok: o jaaaaaaa, ale mi ślinka pociekła na barszczyk czerwony, najlepiej taki mega „zdrowy” hihih zabielany śmietaną :zawstydzona/y::-D Na te Twoje szydełkowe robótki nie mam już słów <3 ;-)

Marysiu nareszcie
:tak: trzymam kciuki :*

Truskafffka kocham Kraków, zazdroszczę mimo tych badań
;-)

LiLuu teraz nakłaniaj P na masażyk
:-p

Ściskam wszystkie razem i każdą z osobna :*
 
Lilu, mi też Maksio płakał w wózku. Jak spał to spał, ale żeby spokojnie poleżeć, nie było szans. Teraz jest o wiele lepiej, choć długo też nie poleży. Mam nadzieję, że jak się przesiądziemy do spacerówki, to będzie mu się bardziej podobało. Może smoka spróbuj Lily dać, żeby zatkać słodki dziobek. ;-) A akceptuje smoczek w ogóle?
 
reklama
Roszpunko ona ma aż 4 rożne smoczki i żadnego :baffled::baffled::crazy::angry: Nie chce !!!!!!!!!!!!!!!! A ma tak silny odruch ssania ze masakra co chwile jak spi to sie budzi bo ręce latają w rożne strony a do buzi trafić nie może nawet w nocy sie budzi przez to :( mówię wam Lily to mały diabelek :tak::-)
 
Do góry