reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
hej kochane

dzięki za rady. na razie obyło się bez sztucznego mleka. po prostu daje mu nawet co godzinę cyca skoro potrzebuje. najgorzej jest po kapieli bo wisi na cycu prawie non stop przez 2 godziny ale jak już zasnie to spi 5 godzin potem sie budzi zje i jeszcze 3 godz pospi. wstaje o 7 czasem go przeciagne do 8 wiec nie moge narzekac.

jak mija wam sobota bo cos cicho tutaj?
 
ja wpadam weekendowo i pozdrawiam Was... u nas nadal choroba, w poniedziałek chyba znów będę musiała iść z młodym do pediatry... małż też jeszcze nie w formie a w poniedziałek ma najważniejszy egzamin... no cóż, będzie co ma być!

miłego weekendu Wam życzę kobietki! może jeszcze wpadnę ;-)
 
Agnes Oluś po prostu lubi papu :tak: i dlatego cię tak męczy :-pwiem że to uciążliwe jest dla ciebie bo masz wiele innych zajęć ale co zrobisz synuś najważniejszy.
pytasz jak mija dzień u mnie jak zwykle na gotowaniu :-D zachciało mi się sałatki i to nie jednej robię ryżową z kurczakiem oraz makaronową ze szpinakiem i suszonymi pomidorami w oliwie :-p yyyyaaaami
jem póki mogę :-p:-p:-p:-p:-p:-p
 
Lilu - ale zjadłabym sobie sałatke :-p:-p:-p ... ja bym zjadła sobie sałatkę z tuńczykiem :tak::tak::tak:

valkarie - szybkiego powrotu do zdrowia dla całej rodziny :tak:

Agnese - młody też był taki wiecznie nienażarty i mu tak zostało do dzisiaj. Zjadł na obiad tyle pierogów co ja :rofl2: ... lepiej obrzarciuch niż niejadek bo to dopiero kłopot :blink:
 
LiLuu poproszę trochę sałateczki :-p

U mnie zimnoooooo - 12 stopni :szok: chociaż wczoraj jak miałam nockę w pracy to było - 17,5 :rofl2:
Ja oglądałam właśnie "Imperium Disco Polo" na Polsacie hahahhaha :-D pamiętam czasy, kiedy szybko leciało się z kościoła w niedzielę, żeby zdążyć na Disco Polo :rofl2::-D:-D:-D:-D:-D
 
Lori w ciąży nie wolno tuńczyka :no: chociaż też uwielbiam na grupę wstawię przepisy na moje sałatki może wam zasmakują moim zdaniem są rewelacyjne szczególnie ta ze szpinakiem :-D:tak:

Paula a proszę cię bardzo już posyłam kurierem :tak:
 
Lori ooo jak za mną chodzą pierogi:tak: chyba jutro zrobię. A może prócz przeziębienia jest coś na rzeczy:-)

Liluu he he mądra dziewczynka z córeczki:-p:-p Poproszę o przepis na sałatkę z kurczakiem:-)

Agnes biedaku , mały daje mamusi popalić...:tak:

Paula hahahaha no ja też pamiętam :-)

Valkyrie
jak mały??? lepiej?
 
reklama
Do góry