reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Valkyrie ja to chyba nie bardzo, bo mój K strajkuje... chce się wstrzymać... więc nie wiem jak to u mnie będzie ze starankami w najbliższym czasie- chyba, że typowa wpadka ;-)
Ale Tobie Kochanie życzę jak najbardziej powodzonka :tak: Obyś rozpoczęła wianuszek II w Nowym Roku :*
 
Hej kobitki podczytuje ale kurcze ta choroba nadal mmnie trzyma :zawstydzona/y:......Valky widze ze tez sie meczycie nadal z horóbskiem:-(.........Paula ty pogadaj z Losiczką jak przechytrzyc faceta w tej kwestii:-):-):-)...to nasze góru :-)



Adus GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D
 
Ada - gratulacje!!!!

Liluu - mnie od rana takie lekkie skurczybyczki trzymały, potem czułam, ze są coraz głębsze, więc tak ok. 16-tej wyjechaliśmy w podróż do szpitala. Na Izbie przyjęć byłam punkt 17-ta (pamiętam, bo akurat zerknęłam na zegarek) podłączyły mnie siostry do KTG, ale tylko na chwilkę - po czym usłyszałam: to co? przebieraj się w koszulę... no to się przebrałam i poszliśmy we trójkę na porodówkę (tzn. ja, mąż i położna, która się mną opiekowała). Miałam na sobie takiego dużego T-shirta i dłuższe szorty, położna co jakiś czas podłączała mi KTG (tak jak stałam tylko przykładała, żeby sprawdzić tętno dziecka). Poszłam sobie jeszcze pod prysznic - łazienka na porodówce, oczywiście jednoosobowej. A potem sobie po sali spacerowałam, trochę "pokulałam" sie na piłce. Około 18-tej, położna zapytała mnie czy chcę jakieś znieczulenie, bo widziała, ze bóle się wzmagają i są dłuższe, stwierdziłam, że może później. Kazała mi się szybko decydować, bo u mnie może być zaraz za późno. To chciałam zastrzyk (który zaczął działać z opóźnieniem chyba - potem mi mąż powiedział, ze to była tylko taka podpucha, bo już było trochę za późno na znieczulenie, więc tylko tak ciut mi wstrzyknęła, żebym tylko miała świadomość, że coś dostałam).
Za chwilkę podpięła KTG i stwierdziła, że chyba rodzimy, więc położyłam się na to łóżko, kilka partych i o 19.05 Kubuś juz leżał na moim brzuchu.
W międzyczasie dawała mi rurkę z gazem, ale wiem, że to na mnie nie działa, więc nie chciałam.
 
reklama
Do góry