reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Marysiu to widze ze malenstwo rosnie jak na drożdzach:-)
Martus czyli apetyt dopisuje:-)??
Lilu to super ze wizyta udana:-)
Rozia tobie tez suwak zapiernicza jak tra la la :szok::-)
Truskaffka no pomalutku szykuj wyprawke ;-)
Valky ja normalnie az taka zaparta nie jestem ale czasami jak sie do czegos zlapie to mi nawet wyjdzie:-D
Losiczko 450 zl ale ile radosci z naprawionego sprzetu ;-)
Ilonka ty rzuc te czapy w diably bo prawie cie tu nie ma.......no i zdrowiej nam szybciutko:tak:
Roszpunka teraz musisz uwazac co Maksiu lapie moj bratanek na pogotowie jechal z kulkami w nosie :-D
Piateczko jak tak kochana;-)???
A gdzie Jane, Roża, Axarai, Lori, Zzagubiona
Paula moze nastepnym razem sie uda;-)




Ja poleguje w nowym łóżku.....dostalam od pani drewniane piekne łóżko idealnie pasuje do obecnych mebli ale mam zamiar je wziąć do nowego domku tylko uprzednio je wyczyszce i pomaluje na jasny kolor :-)
Ale chlopaki wracali sie po śruby a ja zmeczona leżałam na podłodze:rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2:........miałam dzisiaj 3 chaty i do tego godzina (tylko) na siłce i poprostu padam na ryjek :oo::oo::oo:
 
KatyB no zobaczymy, co będzie to będzie :-) wiesz, że ja puki co na ogromnym luzie ;-)
a TY odpoczywaj żebyś miała siłę na przytulanki :tak::-)
 
Dzień dobry dziewczynki :-)

Ja standardowo nie śpię ....

Katy szalona kobieto, a jak tam w ogóle po tej siłowni, zakwasów niet?? Masz siłę na zabawy z m jeszcze ?? :-) A co do mojego suwaczka, to leci, oj leci... Zaczynam się powoli stresować jak to będzie, który szpital wybrać i takie tam...

Ja dziś na 14 ktg ( nie wiem czy to nie za wcześnie) a o 14:30 wizyta, później nalot na ikea, a później spotkanie ze stolarzem na wycenę kuchni... Także dziś będę dopiero wieczorkiem...

Martuś w związku z powyższym, daj mi znać jak będziesz po wizycie:-)

Miłego dnia Wam życzę :-)
 
Rozia Ty nasz ranny ptaszku :-)

nakaz odgórny: Martuś i Rozia, czekamy na relacje z wizyt i zakupów ! :tak:;-)

Ja już na szczęście kończę dyżur w stróżówce hahaha i na reszcie się wyśpię :rofl2:
 
Witam ja zaraz lece na wizyte az mi sie nie chce umowie sie od razu na usg i usg nerek ciekawe ile bede czekala bo usg ciazy to za tydzien bede miala a nerek moge czekac nawet miesiac jak nie lepiej ;/
 
Dziendoberek :-)

I ja się witam z rana.

Katy a na siłkę chodzisz codziennie??? No to na nowym łożeczku może cosik nowego z społodzicie ;-);-);-)

Ilonko Twoje czapusie powalają na kolana :-)Ach czy przyjdzie taka chwila kiedy ja zamówie taką czapunię u Ciebie :sorry::sorry::sorry:

Martuś Rozia Sylwia kciuki za wizyty żadnej innej opcji nie przyjmuje jak tej że jest wszystko ok :-):-):-)

Wszystkie Was mocno ściskam :-):-):-)
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty !!!!!!!!

Rozia&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Małami &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Sylwia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Miłego dnia !!!!!!!!!


Ja nadal czuję sie podle
:-( nie nadążam sie przebierać juz .....:-( tak sie ze mnie leje !!!!!!!!! zalało mnie dosłownie !!!!!!!!!! :-:)-:)-(

Papi po szczepieniu bez gorączki , spał jak zawsze ładnie w nocy :tak::tak: chociaż tyle dobrego :happy:
 
Do góry