reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

dziewczyny ja nigdy nie miałam normalnych cykli... ostatni raz 4 miesiące po tabsach nadal nie miałam @... ale nie chce już o tym więcej pisać bo jeszcze bardziej mi doliną podchodzi...

podziwiam posiadaczy takich wielkich akwariów, ja to bym pewnie mając akwarium raczje zamieniła się w hodowcę glonów... taka jestem zdolna ze zwierzętami i roślinami:sorry2:
 
reklama
Wizyta?jaka wizyta? :) "Pan dr ma kontuzję ręki i dziś nie przyjmuję.... położna dzwoniła do pacjentek z inf ale ponieważ Pani pierwszy raz to nie miała nr............." usłyszałam w rejestracji i tyle z wizyty miałam nerwy na maxa..... pozatym w sumie ok jutra się boję.......pogrzeb
 
dziama o qrwa... sorry... fest... współczuję nerwów!

u nas też pani o 13.00 z przedszkola zadzwoniła, że mam nie przyprowadzać Krzysiaka o 14.00 bo u nich w grupie nie ma już nikogo... WTF??? no ale zadzwoniła :cool:
 
A mój młody znowu narozrabiał w świetlicy :no: W ramach kary pisze 20 razy Nie będę niszczył zabawek w świetlicy :dry:

Dziama trzymaj sie kochana :-)

Val słonce ja nigdy tabl nie brałam ale myślę tak jak dziewczyny.Poczekaj conajmniej 3 cykle.Zobaczysz co i jak.A potem jakieś wspomaganie.I nie dolinuj sie .Zobacz ile naszych dziewczyn walczy od dawna a trzymaja fason :-D

Mężuś dzwonił a Szymon tata kiedy wracasz he he:-D szybko mu ta radość z wyjazdu taty przeszła .

Dzisiaj dzień bez maszyny a ja cały czas myślę jaką torebke wykroić :sorry2: zboczenie zawodowe :-)
 
Ostatnia edycja:
losiczko mam zrąbany tel bo bym Ci pokazała moje ulubione- mam dwie takie ukochane- chyba, że znajdę w necie podobne to wkleję

jedna prawie taka- do moich garniaków i sukienek w stylu biurowo wizytowym- bo w kopertówkę się zmieścić nie mogę
images


tej drugiej nie znajdę, ale ta mi się podoba- kolor niekoniecznie- ale głębokie bordo byłoby fajne
images
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Piąteczko ta pierwsza to odpada.Widziałam ja na żywo i nie powala mnie na kolana.Zreszta szyłam je Joannie i sprzedawała po kosztach bo nie zchodziły.Ta druga fajna:-)

Pomysł na etui fajny.Musiałabym mieć jakiś na wzór bo to sa rózne wymiary i wiesz co uszyje na próbe tyle ze moim znakiem ma być obszywanie wełną .Podoba mi sie ten styl i mam nadzieję ze znajdę amatorów mojego wymyślania:-)
 
Ostatnia edycja:
witam Kochane! pewnie wszystkiego nie nadrobię ale choc troszkę poczytam co mnie omineło:zawstydzona/y:.ja tez mam akwarium,60 litrów,zaczęławm od jednej złotej rybki,ma na imie Filonek i miał spełnić moje jedynie życzenie...czasami go straszę że jak sie n ie pospieszy to go w kibelku spuszczę:szok:,a tak na serio to uwielbiam mojego Filonka!
 
witaj pamela:-D
jak dla mnie to listonoszki ponad wszystko dziewczyny, jak nie mam torebki przełożonej przez ramię to na 99% ją gdzieś zostawię, zgubię albo mi ukradną :sorry2:
 
reklama
Ilonka dzieki że mi wpisałaś date spodziewanej @ jak mnie nie było...wypada na 3 dni przed urodzinami,dokładnie jak rok temu:sorry2:,wtedy ujrzałam 2 kreseczki,niestety szczęście trwało krótko... no i mam niespodziewanych gości,więc wpadnę potem,buziaki!
 
Do góry