reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
malami masz racje, nie daj sie!!!

ale ze mnie leniuch dzisiaj:rofl2:...

dziewczyny a jak u was z testami owulacyjnymi jest, uzywacie??? jestescie zadowolone??? co w ogole o nich sadzicie??? zastanawiam sie czy by nie poprosic koleżanki zeby mi na allegro kupila i podeslala:sorry:
 
paula moj małż też przeziebiony, masakra... ja tam go nie oszczedzam... nie ma zmiłuj... czuję, że w tym cyklu będę miała niajwiększe szanse a potem będzie coraz ciężej :baffled:
 
Zapraszam zrobię duży gar :-):-):-) .

Valkyrie mi testy owu pozytywne wychodza po owu :-). Więc ja nie doradzam nic. Piąteczka robiła sobie maraton owulacyjny więc może cos Ci doradzi. No ale te testy fajne są bo prawie 99% pokazują 2 kreseczkę nie to co ciążowe :-D:-D:-D

Spadam na poczte do sklepu i po mojego małego boksera:-) Narazinko
 
a ja własnie myśle to samo co Losiczka,mi wychodzą pozytywne ale po owu :-D:-D wiec juz nie robię

Jane Ty na jogę chodzisz????? jak wrażenia bo mysle zeby sie zapisac :-)
 
Losiczko kurcze właśnie mi przypomniałaś że Julka chciała wczoraj spaghetti a ja jej powiedziałam że dziś zrobię...... a tak mi się nie chce:zawstydzona/y: noc cóż ona mi nie daruje bo uwielbia zakładam że trzeba będzie zrobić .... dobrze że dzięki Tobie sobie przypomniałam to od razu po pracy do sklepu wstąpię

Malami nie daj się pracodawcy to już tak zdziwiają choć na mojego obecnego nie mogę bardzo narzekać
Valkyrie działaj działaj :tak: m napewno się nie pogniewa nawet jak lekko chory

Paula a jakie ćwiczenia będziesz robić bo ja tez myślę zacząć ??
 
AdaW ćwiczenia poleciła nasza sportowa koleżanka- jane :tak: wszystko jest na grupie ;-)
ja puki co zdecydowałam się na 10 Minute Trainer, bo boję się, że nie podołam od razu P90x i jeszcze mnie to nie daj Boże zniechęci do walki :szok::-)
 
reklama
Do góry