reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Nie!!!!!!!!!!!!! Ja już nie mogę!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że mój podczas meczu się zaleje z kumplami , bo siedzą na dole- i nic z tego ha ha
 
reklama
Jestem i ja,szalalam w ogrodzie bo piekna pogoda a tu zadko sie zdarza ostatnio wiec trzeba nadrobic:-D

dziama slicznotka z tej twojej chrzesnicy,buzka jak malowana,
Roszpunka -oj mecza cie pewnie te upaly,Maksiu wychodz wkoncu!!!
karolin czyli przebojow z prezentami od kochanej "mamusi"ciag dalszy:))a to co pisalas o koszuli od tesciowej to myslalam ze pekne ze smiechu,zadzialala moja wyobraznia :-D:-D:-D:-D
marysia a ty kiedy sie rozpakujesz????widze ze idziecie leb w leb z Roszpunka:)))
truskaffka śliczne imiona wybraliscie Michalek albo Amelia-śliczniutkie:tak:

ilonkj no witaj kochana:-D:-D:-D:-DSzczesc Boze dla małego Pawełka i całej waszej powiekszonej rodzinki,niech maluszek zdrowo sie chowa:)a jak ty sie czujesz?Mały jest przesliczny,no i ta czuprynka:))):-D
piąteczka oj bedzie cos z tych harców bedzie:-D:-D

oj dziewczyny kusicie tu zimnym desperadosikiem----chetnie bym sie tez zdesperowała ale akrat tu w sklepie nie maja tego piweczka:-(
 
Piateczkaheheheheh no to zajechał Cię chłopina :p
Asia -zapomnija:):):) ja tam wierzę nadal w Twoje zafasolkowanie poczekaj jeszcze kilka dni potem jeszcze raz sikańsko i dopiero Ci zezwolę hehehhe
 
Ostatnia edycja:
no właśnie widziałam. chociaż siatkarze sobie radzą bo reszta się spala.

siedzę w domu i już nie mogę. duszno strasznie i ledwo daję radę. a ja tak uwielbiałam słoneczko i upały. a teraz wymiękam.
 
dziama ja roznie gadalam ale teraz naprawde nie wierze zeby sie udalo,malo serduszek,i to z doskoku kiedy faktycznie ochota byla hihih,totALNE WYLUZOWANIE,wiec bede miala baaardzo zdiwiona mine jakby faktycznie byla fasolinka:szok::szok::szok::szok::szok::szok:hahahaah,ale jak ma przylezc to niech przylazi bo nie wyobrazam sobie tej wrednoty w samolocie...ja wtedy dwa dni mam wyciete z zyciorysu,leze,wyje i sie nie ruszam...nic a nic nie pmaga:-(wiec jak przyjdzoe mi akurat cierpiec podczas podrozy to sie wsciekne!!!!

agnes wierze ze was ciezarne mecza strasznie te upaly-biedulki...
 
agnes lece za tydzien w czwartek -o 4 rano wyjazd:)wiesz co,w tamtym roku odstawilam w styczniu tabletki anty,a od listopada zaczelismy sie starac o dzidzie no i jakos od grudnia zaczely sie te moje baaardzo bolesne okresy.bylam pod koniec stycznia w polsce u gin,obejzal mnie dokladnie pod katem zajscia w ciaze i tych boli miesiaczkowych ale stwierdzil ze wszystko w jak najlepszzym porzadkua bole-no czasem tak poprostu jest.teraz w maju jak bylam w polsce to moja lekarka ogolna przepisala mi xeforapid-silne przeciwbolowe bo akurat mialam dostac @ na lot do angli,faktycznie dostalam ,wzielam te tabletki i jakos przeytrwalam,ale wyczytalam w ulotce ze te tabletki zmniejszaja plodnosc wiec nie chce ich brac.No a ostatni okres-to ja bylam przerazona,czulam sie swietnie i juz sie cieszylam gdy nagle dostalam mega skorczy-niczym prz porodzie-ale nawet jak pamietam oba moje porody-nie spocilam sie tak przez tyle godzin przy zadnym co przez godzine przy tym @ym bolu...moj maz juz na pogotowie chcial ze mna jechac ale ja nie kontaktowalam doslownie i balam sie ruszyc...bylam mokrusienka,z wlosow mi az kapalo,najadlam sie nospy,paracetamoli i wkoncu przysnelam,ale dwa dni dochodzilam do siebie bo nie moglam dotknac ani brzucha ani zoladka,msialam wziasc zwolnienie w pracy-ale na szczescie zrozumialy moje menagerki bo kiedys przy nich tez tak miaalm i od tamtej pory kazaly mi zostac w lozku jak cos...takze boje sie jak diabli kolejnej framugiii:no::no:
 
reklama
Do góry