reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

witajcie - sorki, że spóźnione

Ilonka
- 100 lat, 100 lat dla Ciebie i dla Pawełka!!!! Olbrzymie GRATULACJE!!! A fryzzz super!

Roszpunka i Joanna - Wam również 100 lat!! Jednej szybkiego rozpakowania się, a drugiej szybkiego dwupaku!!!

Truskafffka - no ja to tam mogłabym juz cały czas na suchym, stałym lądzie być, nie mam juz żadnych planów, więc morze czerwone mogłoby odpłynąć juz bezpowrotnie,

Karola - ja przy najstarszej używałam koszulki, bo chyba jeszcze wtedy nie znałam body, ale przy Alince i teraz przy Kubusiu to tylko body i pajacyki - najwygodniejsze.
Co do pępka - ja używałam do dezynfekcji spirytusu i po 7-8 dniach kikutek odpadł, dziewczyny używały Octenisept i różnie z tym było.
 
reklama
hejka :)

ja dziś po wizycie u gin...jakimi słowami mnie przywitała? "aaa no proszę, w ciąży Pani jest, a nie mówiłam? Trzeba było trochę wyluzować i już ..." no to się będę już jej grzecznie słuchać :p
Z nami wszystko ok ufff...oby tak dalej, tylko szyjka w lipnym stanie, ale być może taki jej urok-w ciąży z Matikiem też krótka była, ale się jej stan nie pogarszał. W razie czego trzymamy rękę na pulsie i krążek będziemy zakładać.
Za dwa tygodnie mam się znowu stawić i mam nadzieję usłyszeć piękne bicie serduszka naszej Rybci :)


AgnieszkaKK witamy :) piękne zdjęcia :)
MałaMi tulę, podaję rękę żeby wyciągnąć z dolinki i tak jak pisałam na enpr wierzę że problemy krok po kroku rozwiążecie i mała istotka zamieszka w brzuszku :) Trzymaj się
no to Piąteczko dla Karolci...płonie ognisko i szumią knieje..palenia śmieci przyszedł czaaaas... :p
Ania ujć...byle do urlopu, trzymaj się
Katrina aaa to czerwone morze nie ma litości i jeszcze będzie cię nawiedzać, małpa jedna:p
Katy jestem z Tobą myślami

Pozdrawiam babeczki ;)
 
roza - urodzinki miałam i tak niechcący impeza sie rozkręciła..:-D, a dziś chodze nie wyspana..:szok:
także zmykam jutro zajrzę..miłego wieczorku..:-D
 
Dziewczyny nasikalam na tesciorka,nie wytrzymalam no i dupas bladas-jedna krecha jak byk....kurza twarz a ze mnie podkusilo i to popoludniu..a co tam...itak sie niczego innego raaaczej nie spodziewalam,nutka nadziei przyszla po tym dzisiejszym ladnym skoku tempki,no ale jak szybko nadzieja przyszla tak szybko sobie poszla.byle do @.;-)

truskaffka gratuluje małej RYBKI:)))Fajnie ze po wizycie dobre wiesci masz:))czekamy na nastepna serduszkowa teraz:)))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
aaa Asiczek, cholercia bo sama ci pisałam na enpr żebyś sikała, a dopiero teraz dojrzałam, że owulkę późno miałaś. Nie to zdecydowanie za wcześnie na teściora, mniej więcej 14 dpo warto teściorka zrobić ;)
 
Roza - przypomniało mi się, Twój mąż to taki sam heros jak i mój - igła, krew..... i padam, padam!!! Ale tym razem był ze mna na porodówce - mój bohater!!!
 
reklama
Kurcze no niby pozno mialam ta owulke o ile sama czegos nie pokrecilam ale wydaje mi sie ze jakos tak wtedy wedlug tego sluzu i skoku mogla byc....achh pozyjemy zobaczymy...brzuchol muli @wo wiec pewnie przylezie.zobaczymy jaka jutro bedzie tempka :nerd:

katrina moj tez taki bohater ihih,przed porodem kazal sobie obiecac ze tylko bedzie do partych skorczy a pozniej wyjdzie bo nie da rady,a tak mu sie spodobalo-mysle ze tez adrenalina zadzialala-ze kiedy polozna zapytala czy przetnie pepowine to az krzyknal PEWNIE!!! a potem szybko polozna podsunela mu krzeselko i kazala sobie usiasc bo przeciez tez wlasnie urodzil hihi i do mnie oczko puscila bo biedny przy swojej ciemnej karnacji byl bialy jak sciana hahahhaa:))Ale dal rade:-D:-D
 
Do góry