reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

piateczka ja mam znowu zablokowany Twój wykresik:confused:...Mała MI cholera jasna wierze że jak zrobisz badania to sie za Ciebie odpowiednio lekarze wezmą i bedzie plusik szybciej niż myślisz:tak::tak::tak:,ja też ma lewy jajnik okrojony po wycieciu tego guza,który miał być nowotworem,ale na szczescie okazał sie niegrożny:happy2:,ale po operacji niestety zostają zrosty,które czasami przeszkadzają w zafasolkowaniu.ale teraz nie takie cuda lekarze wyprawiają!!! moja przyjaciółka miała jeden jajnik wycięty 7 lat temu potem na drugim korekty,bo było pełno małych torbieli a teraz spodziewa sie drugiego dzidzusia w odstępie zaledwie 1,5 roku od poprzedniej ciąży.tak wiec wiara i jeszcze raz wiara że sie uda:-).MałaMi pamietaj że jesteśmy z Tobą i nawet nie myśl żeby nas zostawić bo ja za tydzień w Polsce bede i Cie znajde i osobiście po tyłku spiore! karolcia bidulko nasza Ciebie tylko wizyta u rodzinki ratuje,zawsze wracasz z domku rodzinnego weselsza,wiec jedz,nie patrz na innychi ładuj akumulatorki! piąteczka to się widzę zapowaida polowanko na zweirzynę:-)...udanych łowów życzę!!! wracam do pracy babeczki bo z kibelka z pracy nadaję,się zaczną śmiać ze mnie że mnie co wciągnęło:shocked2:!
 
reklama
asiczka31 ja też sie nie załapałam na 777,ale widze po Twoim wykresiku że Tobie wcale nie bedzie ta strona 777 potrzebana:tak::tak::tak:,czego Ci życzę z całego serca!! spadam,buziaki!
 
Martuś skarbie!!!! wiem że teraz nie masz sił i wiary,ale z wsparciem kochanego m i naszym (na tyle ile możemy) przepędzimy złe chwile, brak nadziei na cztery wiatry!!!!!!

Asiczka, Pamela zrobimy miejsce - nie będziemy takie zachłanne:-D

Agnes kurka sama nie wiem jak to zrobić.... zaraz coś wymyślę:-)

Ps już dodałam dzięki:-)
 
Ostatnia edycja:
Roza jestem ZA:tak:Ja juz mam dwojeczke babelkow moich wiec moge ewentualnie sie jeszcze troche pomeczyc i zrobic miejsce tym bardziej potrzebujacym przyszlym mamusiom;-);-):-D

pamela kochana jestes ale ja juz miewalam takie cykle ze tempka szla szla do gory i nagle wielki BUM było,moja temperaturka uwielbia miec z czego spadac dlatego tak cisnie skubana do gory;-);-)Ach co ma mbyc to bedzie,ja teraz zyje juz wyjazdem i tym ze dzieci bede miala wkoncu przy sobie
 
Asiczka a no masz:-), ale powiem tobie że u mnie ważne jest aby zajść w drugą ciążę i jak czasem mąż mówi że spokojnie i najwyżej zostaniemy z jednym dzieckiem to jakoś mnie to nie przekonuje, mówi też że niektórzy nie mają w ogóle i to też mnie nie przekonuje:-(. Trochę mi wstyd że tak myślę:zawstydzona/y: myśli tylko wokół mnie i ciąży ehhh egoistycznie.

Zawsze się zastanawiałam jak macie więcej dzieci i jak wam się nie udaje to chyba czujecie się tak jakbyście starali się o pierwsze??? Tak samo się rozczarowujecie i nie ważne że już macie dwoje - troje??? Oj poplątałam:baffled:


Maja nie da mi dzis posiedzieć.... idę na podwórko
 
Ostatnia edycja:
Roza trafiłas w sedno. Ja tak jak teraz jeszcze nigdy sie nie czułam tzn pragnienie poraz ostatni być w ciązy jest tak silne ze sama jestem w szoku. Mam troche wyrzuty że może za dużo pragne :-( i choć jest ciężko wszystko zostawiam losowi. Co ma byc to bedzie ( no może mężus musi troche pomóc he he):-D

Asiczko moja tempka uwielbia wysokie loty i spadac z hukiem bez spadochronu :-). Nic nie mowie trzymam mocno kciuki.

A ja ciągle mysle o Małej mi :-(

A co wy tak blokujecie wykresy ??? Niech sie młodzież uczy :-D
 
Roza no ja tez tak mam i chyba kazda z nas ze jak czuje potrzebe posiadania jeszcze jednego malenstwa czy to drugie czy piate czy dziesiate to kiedy sie nie udaje to czujemy rozczarowanie i zal...:-(Tyle ze my mozemy poprzytulac juz swoje dzieci ktore mamy a niektore z nas niestety nie maja takiej mozliwosci..Ale miejmy nadzieje ze naszym wszystkim staraczka szybciutko sie uda i zwlaszcza tym ktore jeszcze nie posmakowaly jak to jest byc mamusia,trzymam kciuki za nas wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

łosiczko ja tam swoj udostepniam-faktycznie niech sie ucza,sama zreszta podgladam i porownuje z innymi:)
 
Ostatnia edycja:
Losiczka, Asia otóż to:tak: czyli racja, pragnienie jest pragnieniem i żadne argumenty do kobiety starającej się nie trafiają;-):-) ....
Ja też o niej myślę.... porobiło się nie dobrze, a ja nad sobą się użalam:-( niepotrzebnie....

Ja zablokowałam bo wczoraj z nudów siedziałam na "Pogaduszkach " i ..... grałam w łańcuszek:zawstydzona/y::zawstydzona/y:, mąż na rybkach, Maja spała a ja... he he no a tam każdy zagląda nie tylko ze starających się:baffled:

Umówiłam się dziś do endokrynologa na następną środę. Czeka mnie latanie po lekarzach od poniedziałku:blink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem laseczki.
to może ogólnie. wiem po sobie, że to nie ważne która to dzidzia- nadciąga taka chwila i już- i zrobi człek wszystko, żeby osiągnąć cel. enpr zablokowałam , bo mam zamiar wszystko w szczegółach opisać, więc "obcych" nie bardzo chcę. asiczka- super, że dzieciaczki już będą z Wami- a ja się zrobiłam na bóstwo- w końcu okres godowy się zbliża i trza samca wabić jak się da

POZDROWIENIA OD KATY
 
Do góry