reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
bo te wycieki mozna miec tez przy wysokiej prolaktynie z tego co kiedys czytałam ..................
 
witam kochane
Nathaniel niezle daje popalic w dzien ma lekkie kolki i troche wygodny bo na rece tylko chce wiec jak spi kozystam z okazji i zajmuje sie wiekszymi czuje sie lepiej choc w zeszlym tyg musialam wrocic do szpitala bo stan zapalny mi sie zrobil i bylam na atybiotyku wczoraj skonczylam za 2 czy 3 tyg przejade sie do pl ginekologa na kontrol
ilonko trzymam kciukasy
roszpunko za ciebie tez
 
dzień dobry :)

pierwszy dzień po urlopie w pracy...na szczęście w wakacje u nas niewiele się dzieje więc nie mam szoku pourlopowego:-D

w domu wymieniamy router...czekamy na nowy..netu ..brak póki co:confused2:

także dobrze że chociaż z pracy mogę do was popisać

lece nadrabiać...
 
Roza ja tez uwarzam że to wysoka prolaktyna i dlatego pewnie masz te problemy z owu :-(

Ilonko kochana za co Ty przepraszasz. Kazda z Was po kolei w dniu porodu jest wyjatkowa najważniejsza !!!!!!!!!!!!! Pisz co sie da. :-):-):-)

A ja skubana :-D umówiłam sie 7 sierpnia ( 11 dc) do ginekologa na fundusz he he . Niech obejrzy te moje jajeczka :-D:-D:-D hura...............!!!!!!!!!!!!!!!!
 
losiczka cwaniaku- na fundusz?????????? no no masz fart

justyna bidoku, kurcze nieźle Cię te konowały załatwiły

truskafka fajnie, że wreszcie jesteś
 
Dzień dobry kochane :)
Aniu
- super że z księżniczką wszystko dobrze:) no i potencjalna synowa Roszpunki i Ilonki KTORE MOGLYBY JUZ ZROBIC MIEJSCE W TABELCE tak swoja droga

przepraszam że tak wybiórczo i o niczym ale weny brak......pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę..........
 
reklama
Do góry