reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Halo Kochane! U nas dziś pogoda do bani. Malutka dusi mnie od środka podstępnie:baffled: i nie mogę oddychać! Dla pośmiania się na g wstawiłam dzieło mojego M dzisiejsze:) jestem okrągła:szok:
No Katy czas już najwyższy, żeby takie dziecię też Cię podusiło od środka! Ja cały czas kciuki trzymam!!!!!
 
reklama
witam was jestem znajoma Justyny
pisze na jej prosbe kazala przeprosic ze wczej sie nie odezwala ale nie miala jak od ponad 2tyg jest zatrzymana w szpitalu poniewz od tego wypadku spadala z wykresu jakby przestala poprawnie rosnac macica jest caly czas 2w 1 pod scisla kontrola lekarska z dzieckiem wedlug lekarzy jest ok wody w normie i lozysko tez w zeszly piatek miala usg ale nie zmierzylu dzidzi bo miala strasznie brzuch napiety caly czas czekaja jutro bedzie miec pierwsze proby wywolywanie jak jutro nie pomoze to w ostatecznosci w piatek cesarka ,
caly czas jest w napieciu bo uwaza ze powinni juz jej zrobic zeby bylo ok wszystko juz proboje na wywolanie ale nic nie pomaga z domowych rzeczy zobaczymy jutro napewno dam wam znac
MAM WAS WSZYSTKIE USCISKAC I POZDROWIC
 
Axa wózek jak dla mnie to za drogi :) moim zdaniem nie ma sensu wydawać tyle na wózek ale ogólnie fajny
znajoma Justyny dziękujemy za info a co do bujawki to będę kupować taka sama
 
hej żyję... ale zrobiłam sobie urlop od kompa w ten weekend:tak:
teraz nadrobiłam szybko co tam u was i byczę się dalej. U nas masakryczne upały... piąteczka zazdroszczę ci tego basenu bo chyba bym cały czas w nim siedziała!!!!

ania współczuję przeziębienia i życzę powrotu do zdrowia.

axa fajny brzuszek!!

justyna mam nadzieję, że już nie będą cię męczyć i niedługi urodzisz.
 
Aniutka czy ja o czymś nie doczytałam, czyżby to dziewczynka się szykowała:-D Czy na kolor jeszcze czekamy? (a za wózek dziadek płaci, to można sobie wybierać:tak:)
Jane śmiesznie co:-D
 
Axa no z testu wyszła dziewczynka :)))) ale wiesz to jeszcze nic na pewno a na USG pewnie niebawem pójdę prywatnie tak że się wszystko powinno okazać a co do wózka skoro dziadek kupuje to masz racje ;)niech płaci
 
Axa no masz nie zlego artyste :-D ma chlopak reke do markera:-D
Ania i jak perzeszlo ci troche:sorry:???
Jane ja tez w sumie troche mniej na kompie, z regoly tak mam jak wypada moj dyzur na sprzatanie domu :-) mam ochote zrobic jutro albo pojutrze ten chlebek z twojego przepisu:tak:, tylko mam ochote dodac jakas ciemna mąkę.....co myslisz???
Oj chyba wszyscy sie porozchodzili na mecz
Kolezanko Justyny dzieki wielkie za wiesci;-)....myslalysmy ze juz tuli maluszka w domu, no ale czekamy razem z Wami, nie wiem dlaczego ale ja nie moge otorzyc tego linka:baffled:
 
reklama
Katy w zasadzie to ja szkic rano zapodałam, żeby chłopaków rozśmieszyć:-) a mój M stwierdził, że kolor trzeba nałożyć i zdjęcia zrobić, i że mam koleżankom na forum pokazać:-D
Ja jestem za Hiszpanami, bo Włochów tu za dużo mieszka i będą całą noc szaleć, a Hiszpanów nie ma:-D
 
Do góry