reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

kooomu naleśnika kooomuu...boo idee do dooomuu:-D

Ilona super, czekam na filmik :)
z wózkiem przykra sprawa, mam nadzieję że jednak będzie happy end

Katy aaaapetycznieeee:-p
 
reklama
truskaffka nalesniki królowały u mnie wczoraj. z bitą śmietaną i truskawkami. mniam.

uciekam na razie. jutro chyba dam radę wpaść przed wizyta ale nie obiecuję.

ilonka moge podać ci numer tel to bym napisała sms po wizycie bo chyba nie dam rady wpaść bo jade na zakupy z mężem jutro.

chyba że któraś inna chetna do podania mi telefonu i przekazania jutro wiadomości ode mnie po wizycie?
 
właśnie usłyszałam dowcip
Przychodzi baba do lekarza i mówi, że jest uzależniona od face booka
a lekarz- lubię to
 
witam pomownie
ilonko ty sie masz jak nie jedno to drugie biedactwo ja srednia 2 razy dnia renni . A z tym wozkiem faktycznie cos nie tak i dlatego ja nie lubie kupowac wysylkowo jedynie ze zklepu co maja swoja firme kurjuerska

truskaffka ale narobilas ochoty na te nalesniki ze hohohoo chyba wieczorkiem sobie zrobie pare na slotko ja ostatnio jadam tylko slotkie rzeczy

katy b wypociny wygladaja wspaniale

losiczka pewnie zapracowana troche energi jej przesle telepatycznie choc ja tez jej nie mam wiele ale sie podziele:tak:
 
agnes wysłałam Ci nr :-) także pisz jutro :-)
pytałaś o łóżeczko........ planowałam kupić drewniane i do tego piękną pościel ale chyba bedzie z tego dupa jak zawsze bo sie pojawiły kłopoty ( ale u mnie to juz nie nowość) i bedzie chyba takie łóżeczko ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE - KOJEC 2 poziomy 6 WZORÓW (2397321086) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to co jest na zdjęciu głównym i zwykła posciel !!!!!!!!!! z Jasiem sie sprawdził kojec teraz tez musi !!!!!!!!!
NO i wózka nie mam:-( idę sie pochlastać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(

justyna ja kupowałam używany nie nowy wózek !! odbiór był osobisty a ze chciałam kupić bo tani i ładny wiec zamówiłam kuriera aby nie robić ludziom problemu po prostu z wysyłką !!!!!! zawsze zamawiałam i było OK a teraz od początku coś nie halo. bo najpierw firma sama sobie przekłada dzien odbioru bez info a teraz wczoraj kurier wziął wózek i jakoś dotrzeć nie może !!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
katy, ilonka dzięki za nr tel. napisze jutro zaraz po wizycie do was. teraz uciekam bo muszę do sklepu jechać po małe zakupy bo pusto w lodówce.

wpadnę jutro rano jak dam radę. wizytę mam na 15 ale juz przed 13 muszę wybyć z domu bo przy okazji pozałatwiam kilka spraw.

tak więc miłego wieczorku babeczki

edit. ilonka co z tym wózkiem? dlaczego nie ma? łóżeczko ja szukam używane. mam nadzieję że jakieś znajdę. chciałabym drewniane ale na czym się skończy nie wiem. jutro wpadne do komisów dziecięcych zobaczyć.
 
ilonko ja mialm przy mniejszym kojec turystyczny dwu poziomowy i bardzo bylam z niego zadowolona mialam wkladke dla niemowlecia a potem robil sie zwykly kojec naprawde fajny teraz tez taki bede miec bo zostawial sobie go wiec nie musze kupowac spania dla bobaska

dzis cos mi stawy daja popalic i biodra :-(
 
agnes pewnie, pomalutku szukaj sobie, używanych jest bardzo dużo i tanich także napewno coś znajdziesz co bedzie Ci pasować :-) Ja chciałam takie konkretnie ŁÓŻECZKO KLUPŚ SAFARI SZUFLADA MIŚ +MAT GPK 11CM (2381651952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ale ze chyba nic z tego łóżeczka nie bedzie to kupie kojec i tez bedzie OK, a do tego kojca nie potrzeba tez dużo poscieli bo tylko przescieradełko podusia i kołderka wiec i na poscieli oszczędzie........ jakoś muszę dać radę, chyba ze do sierpnia coś sie zmieni i moze uda mi sie kupić to co tak wczeniej chciałam

a z wózkiem juz nie wiem co jest...... do firmy kurierskiej nie mogę sie dodzwonić, na stronie nie ma w ogóle takiej paczki w statusie........ po prostu chyba wózek wsiąkł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( chyba ze sobie znów firma kurierska przełożyła dzień dostawy- oczywiscie bez informacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja od 2 dni nie ruszam sie z domu bo ***** czekam jak sie okazało na darmo :-( przepraszam ze klnę ale juz mi brak sił do tego , ciągle same problemy spadają mi na głowe ! :-( Juz nie potrafię sie z niczego cieszyć !!!!! I na dodatek nie bede miec przez 2 TYGODNIE WODY CIEPŁEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Justynka ja tez miałam taki z Jasiem, 2 poziomowy, z przewijakiem itd nadal go mam ale u tesciowej w piwnicy zmienił troszkę kolor, jakby pleśń złapał takze kupić trzeba nowy a tamten upiorę i bedzie w razie czego jakbyśmy u niej nocowali !!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry