reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Dzień dobry Kochane!

Ja melduję posłusznie, że wróciłam od mamy późnym popołudniem z naładowanymi akumulatorami ;) Ciekawe na jak dlugo mi starczą ;)

Katka- chcialam podciąż i odświeżyć kolor, ale nie było mi dane. Może za dwa tygodnie! ;)
A Ty słoneczko proszę Cię nie załamuj się ;) Zobaczysz, że wszystko się dobrze ułoży i będziesz jeszcze tęskniła za tymi czarnymi myślami ;)
Ja wierzę, dziewczyny wierzą, Ty też uwierz!!!

Ania- w zasadzie nie wiem czy te testy są wiarygodne, ale tak czy siak gratuluję wyniku i najważniejsze by było zdrowe. :)

Miłego dzionka Kochane!
 
reklama
Witam.
Melduję się po weekendzie. U mnie bez odpoczynku. W czwartek cały dzień poza domem byliśmy. W piątek malowaliśmy pokój. Kolorki wyszły tak.Zobacz załącznik 473715
Sobotę spędziłam w szkole, a m ogarniał dom po malowaniu. A wczoraj od 7 rano szyłam firanki, bo m zaprosił teściów na obiad, no i trzeba było nowe zawiesić, bo teściowa przyszła na odbiór pokoju po malowaniu. :crazy:Wiecie pewnie jak to jest;-)Dobrze, że chociaż nie musiałam gotować, m się tym zajął.

Złożyliśmy wózek. Jestem zadowolona. Rzeczywiście prowadzi się super, ma duże wygodne koła no i wygląda dobrze:-) Jak macie jakieś pytania co do niego to czekam:-) A kocyk który kupiłam pasuje jak ulał:happy::happy:
Zobacz załącznik 473713Zobacz załącznik 473714

Teściowa postanowiła nam zafundować komplet do łóżeczka:happy: Muszę sobie tylko wybrać i zamówić na allegro, bo w sklepie prawie 2 razy droższe, więc bez sensu przepłacać!

piąteczko
, :-):-):-):-):-):-):-) Piękne kreseczki:-)

Viola, gratuluję, strasznie się cieszę, że masz już Antosia przy sobie:happy::happy::happy: Jest przesłodki!!

Ilonka, jeszcze tylko Justyna i nasza kolej:szok::szok::szok: :-D

dziama
, ja mam w miarę blisko do Katowic:-) Dałabym radę dojechać:tak:

Katrina, słodki chłopczyk:happy::happy::happy:

sylwia, dobrze, że się uspokoiłaś tą wizytą. Będzie wszystko dobrze:tak:

Ania,super że czujesz i słyszysz maluszka:tak: Ciekawa jestem czy rzeczywiście potwierdzi się pipulka:tak:

agnes, ja piję ciepłe mleko na zgagę. Albo biorę sobie 2 gumy do żucia, też przechodzi na trochę. No i unikam ciast drożdżowych, pikantnych rzeczy itd.

dziama, boskie te twoje robótki ręczne! Zakochałam się w tych bucikach samochodzikach:happy:
 
Ostatnia edycja:
jestem i j Kochane!Roszpunka wozeczek sliczny a i kolorki sliczne,ale sie napracowalas:tak:.karol_in-a to super ze wreszcie odpoczelas,oby energii starczylo na jak najdluzej,a M.byl z Toba czy sama byłaś.Aniabuchowicz ale teraz to cudenka wymyslaja!wiec gratujuje dziewczynki!!!!!Roza_ja tez wczoraj spedzilam chyba z godzinke ogladajac rozne wykresy,a najwiecej tych z fasolkami,to juz chyba taka choroba,bo przeciez to nic nie da,kazdy inny.....KatyB jak ja Cie dobrze rozumiem:-(,ja tez tak mam co jakis czas,nagle zalamanie,placz,wrecz rozpacz,ale potem jest mi lzej i ide dalej do przodu,tak wiec placz Kochanie ,wywal cały żal z serduszka,a poczujesz sie lepiej,zobaczysz! pamietaj ze nie mozemy sie poddac,walczymy o nasze marzenie! a zycie bez marzen jest puste,wiec tule Cie mocno i wiem ze i nasze sie spełni,nawet jesli nie tak szybko jak chciałybysmy!:tak::tak::tak::tak::tak:!piąteczka fajny plan ale sie M. ucieszy!dziekuje bardzo za fluidki zagarnelam ile sie dało!!! Ilonka ale nagotowałas,mi sie upiekło w niedziele bo u znajomych bylismy na meczu Wlochy/hiszpania wiec sie ugoscilismy tam:happy:.sylwia nie martw sie Slonce wszystko bedzie dobrze! wszystkim zycze milego i spokojnego dnia,lece do pracy!
 
Roszpunko- kolorki ciepłe i bardzo ładne. Podoba mi się faktura ściany- taka chropowata ;)
Weekend widzę aktywny i intensywny, ale najważniejsze, że udany. Moje akumulatorki naładowane po pobycie w domku i cały spokój którego nabrałam szlag trafił kiedy teściowa z pełnym bulwersem zareagowała na fakt iż w lipcu jeszcze nie wybieram się na l4 wbrew temu co ona dla mnie zaplanowała ;)
Miło ze strony Twojej teściowej, że postanowiła Ci sprawić prezent. Ja melduję, że dotarła do mnie pościel marynarska z tchibo- jest bardzo fajna. Sprawdziłam też wymiar kołderki jaką mam w domu do lożeczka i pościel pasuje. Muszę jeszcze tylko wymierzyć łóżeczko, żeby wiedzieć i dzialać dalej ;)
Na temat wózka rozmawiałam ze sponsorem tego przedsięwzięcia i niestety będzie problem, bo jest strasznie mało wózków z równymi kółkami. Większość modeli ma kółka przednie mniejsze i skrętne, a tych nie chcę ;(

agnes- jak byłam w szpitalu to dziewczyny polecały na zgagę halsit, halit- qrcze jakoś tak. Jest na receptę, ale podobnoż działa cuda. :)

piąteczko- czy Ty żyjesz jeszcze czy już zostawiłaś duszę w muszli?

Losiczko- przyszyło Cię do chustek?

Ilonko, Roszpunko- qrcze Wam już tak niewiele zostało... Nawet się nie obejrzycie a będziecie miały dzieciątko przy sobie ;)))
 
No to i ja się melduję :-):-):-)

katy mam nadzieję,że samopoczucie już troszkę lepsze i wypłakanie się pomogło Ci...

Karolina mam nadzieje,że jednak Twój spokój wróci :-):-):-)

Roszpunko kolory wyglądają super :-):-):-) A co do wózka, to powiedz jeszcze czy jest lekki czy standardowy ???

Aniu powodzenia na usg :-):-):-)

ja tez mam dziś wizytę i nie mogę się doczekać, bo pierwszy raz zobaczę mojego robaczka :-):-):-)

Miłego dnia wszystkim życzę :-):-):-)
 
Witam i zycze udanych wizyt ja mam w srode i mam nadzieje ju ujrzec piekne serduszko :)
Zaraz znikam na miasto po babcie bo jest w urzedzie a nie ma juz sily isc a mieszka na wsi wiec ja podrzuce i troszke u niej posiedze i wroce do domku taki maly relaksik :)
To do pozniej kochane :)
 
karolina, cieszę się, że zadowolona jesteś z pościeli:-) Ja nie wiem co wybrać... A co do wózka, to jak oglądałam na allegro to do niektórych modeli możesz wybrać czy chcesz duże czy małe koła z przodu. Musisz się tylko porozglądać, na pewno coś znajdziesz!

Co myślicie o tym komplecie? http://allegro.pl/7el-posciel-ochraniacz-wypelnienie-120x90-i2387440557.html kolor beż kratka, no i do tego od tego samego sprzedawcy kupiłabym rożek.

Rozia, nie jest ciężki. Nie ważyłam go, ale z tego co czytałam w opisach różnych wózków to jest raczej lekki no i mały gabarytowo. Ogólnie jest zgrabny i łatwo podnosi się przednie koła. Już się nie mogę doczekać przejażdżek:-)

Ania, Rozia, powodzenia na wizytkach.

Ja jutro mam wizytę i ostatnie usg!
 
Ostatnia edycja:
Roszpunko- pościel bardzo fajna i rzeczywiście jak dla mnie ten wzór, ewentualnie ten w paseczki mógłby być. :)

muszę poszukać tych wózków ;) na szczęście jeszcze dużo czasu... :)
 
witam melduje sie ze nadal 2 w 1
roszpunka wozek naprawde fajny widze ze weekend byl naprawde pracowity (tesciowa odebrala pokoj .... umnie tez jest podobne oh te tesciowe)
piateczka oby plan sie powiodl
rozia powodzenia na usg aniu tobie tez
jeju nie moge sie juz doczekac kiedy wyjdzie ze mnie ten bobasek ale z drugiej strony mam obawy
pozdrwienia dla was
 
reklama
Do góry