reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

hey ja wpadam powiedzieć ze zyje i nie odzywałam sie bo heh poszłam do pracy i mósiałam to ogarnąć wsszystko ale teraz już ok i nawet mam troszke wolnego to was podczytuje;-)
 
reklama
Roszpunka - jestem w Katowicach w szkole co 2 tyg możemy coś pomyśleć póki jeszcze bez dzidzi łatwiej się wybrać :)
Katy - jak samopoczucie kochana bo mi sie jakoś myślało o Tobie mam nadzieję że juz lepiej troszkę a popłakać każda czasem musi nie można wiecznie tłumić emocji................... tulę mocno:*
 
witam szybko sie przywitać i zaraz uciekam. dzisiaj troszkę mam do zrobienia w domu wiec bedzie mnie mniej. pół dnia spędziłam w urzędzie komunikacji i muszę teraz nadganiać zaległości domowe

roszpunka wózek prezentuje się super. mam nadzieję że sprawdzi się tez na spacerkach.

karolina widze akumulatorki podładowane i zaczynasz zakupowe szaleństwo. tak trzymać.

życzę wszystkim miłego dnia i będę później lub jutro. pa
 
Ja dzis mam usg.Ciekawe czy chlopiec sie potwierdzi.Co do tych testow.Znam kilka osob ktorym sie nie sprawdxil bo dzialal na zasadzie ph moczu.Jak kwasne to dxiewczynka jak zasadowe syn.Dziewczyna miala zasadowe ph. Zrobila test wyszedl chlopiec.W drugi test wcisnela cytryne wyszla dziewczynka/Ja mam kwasne ph a na usg niby chlopak
 
andziak- te testy to chyba bardziej dzialają na zasadzie dobrej zabawy ;) podobnie jak test z sodą czy czerwona kapustą, albo obrączką. USG też zawodzi i tak naprawdę pewność masz dopiero jak spojrzysz na dzieciątko które już sie urodziło ;)
ale bawić się nam nie zaszkodzi ;)))

agnes- ja to zakupowe szaleństwo zaczynam bardzo powolutku... :) póki co to zbieramy każdy grosik na budowę, a ja jedynie z zaskórniaczków kupuję coś dla malentasa :) mam nadzieję, że do końca lipca skompletujemy już większość potrzebnych rzeczy ;) no i będę musiała pomyślec o zapakowaniu walizki do szpitala wtedy. Póki co przejawiam ciągle spokój, z tą różnicą, że coraz częściej o tym mówię i się tym interesuję ;)

za wszystkie które maja w najbliższym czasie wizyty- zwłaszcza dzisiaj- trzymam kciuki.

Ilonko- czy Ty nadal cieszysz się obecnością mężą czy jeszcze Cię to paskudne samopoczucie trzyma, że się nie odzywasz....

za katką, piąteczką i losiczką też tęsknię....
 
Ja dzis mam usg.Ciekawe czy chlopiec sie potwierdzi.Co do tych testow.Znam kilka osob ktorym sie nie sprawdxil bo dzialal na zasadzie ph moczu.Jak kwasne to dxiewczynka jak zasadowe syn.Dziewczyna miala zasadowe ph. Zrobila test wyszedl chlopiec.W drugi test wcisnela cytryne wyszla dziewczynka/Ja mam kwasne ph a na usg niby chlopak

a to na wynikach z moczu mozna sprawdzić jakie sie ma ph czy kwaśne czy zasadowe??i jak to sie sprawdza bo ciemna jestem a ciekawi mnie to
 
Witam
Roszpunka słonce wózeczek wygląda bosko, chyba lepiej niz na zdjęciach na allegro :-) kolorki tez wybrałaś świetne - ogólnie jestem na TAK :-D no i ściany super !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta ściana chropowata to jest juz tak zrobiona czy to taka tapeta specjalna i na nią położony kolor?????? bo widziałam ze są takie białe tapety i moze je pomalowac !!!!!!!
Co do poscieli to tez mi sie podoba- masz fajny gust :-D
Powiem Ci ze juz by mógł być ten 36 tydzien i tylko byśmy juz spokojnie sobie czekały, a teraz to nadal jakaś obawa jest ze moze sie za wcześnie coś zacząć itd, no ale juz bliźiutko :-)
Karolinka hmmmmmm ten drugi wózio dla mnie ładniejszy, bo jak patrze na tą spacerówke w tym pierwszym to mnie krew zalewa, wygląda strasznie dla mnie, ale za to gondola ładnie sie prezentuje, ale ja bym ze względu na tą spacerówke w życiu nie kupiła :confused::-p :rofl2:
Justynka szybko sie rozpakuj kochana i rób miejsce dla następnych hihi ;-) Czekamy na maluszka :-)
Agnieszka fajnie ze sobie załatwiłaś prace, a teraz jesteś juz na L4 tak ??????????? pieniążki sie przydadzą z macierzyńskiego a potem moze i wychowawczy prawda ??????????


NIe wiem co miałam jeszcze napisać !!!!!!!! Bo dziś to miałam straszną noc, potem poranek wryyyy..... w nocy nie spałam prawie w ogóle, zasneliśmy z m przed 12 , a ja sie męczyłam do 3 prawie, latałam do łazienki ciągle, potem Jaś 3 razy wstawał, przed 5 trzeba było wyprawić męza do stolicy a od 6 do 10 wydzwaniałam do firmy kurierskiej aby odkręcić kuriera bo wpisałam złe dane a juz zapłaciłam za kuriera aby ten wózek odebrał od tego Pana , ale i tak sie nie dodzwoniłam, a straciłam majątek na te próby :wściekła/y: ale jeszcze spróbowałam skontaktować sie z firmą przez którą zamawiałąm tego kuriera i udało mi sie to odkręcić i nawet pieniązki mi dziś mają oddać za tą nieudaną transakcje takze wózio bede miec w środę juz :-) NIe mogę sie doczekać juz !!!!!!!!!!!!!!!!!! a Potem jeszcze musiałam jechać na miasto z Jasiem i zrobiłam sobie dość dłuuuuuuugi spacer , i przy okazji zahaczyłam o lupma bo dziś wszystko po 1-3zł hihi :-)

Zdjęcie8890.jpg Zdjęcie8887.jpg Zdjęcie8882.jpg


Wszystko na 0-3 miesiące :-) No i jak widać nie mogłam i musiałam kupić tez coś dla dziewczynki hihi, 1zł nie majątek jak coś!!!!!!!!! jak sie okaze ze bedzie chłopak to co mam dla dziewczynki wysle którejś z dziewczyn która bedzie miec córe :-)




Kciuki za wszystkie dziś wizyty !!!!!!!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dziendoberek :-)

Dziewczynki wybaczcie mi moja nie obecnosc ale poprostu padam na pyszczek :-(dupsko mnie boli od siedzenia po 12 godz dziennie za marne 45 zl :wściekła/y: ale zobowiazalam sie wiec musze to gowno skonczyc :wściekła/y:a jeszcze 100 mi zostala :wściekła/y:

Jezeli chodzi o moje starania w tym cyklu to az mi sie nie chce bo jak mam czekac na przerwe w meczu to czar pryska i zero uczucia a robic bo robic to nie dla mnie:-(. No i cos nie dobrego sie dzieje ze mna bo zaczelam strasznie tesknic za moim aniolkiem i wogole myslec dlaczego tak sie stalo :-:)-:)-(.

Dziewczynki myslami jestem z wami . Pojawie sie jak bede miala czas i taki nastroj :-):-):-) a nie taki :-:)-:)-(

Buziaczki
 
Najwazniejsze jest ph z poczatku ciazy.Na wynikach pisze i ja mam takie paski do mierzenia ph.Ale to raczej sie nie sprawdza albo ja felerna jestem bo z chlopcami mialam ph 6,5 i powyzej a teraz 5 i tez chyba chlopak
 
reklama
Rozia Ania jak po wizytach ???????????????????????
Rozia słoneczko wszystkiego najlepszego z okazji I rocznicy slubu :-) duuuuużo miłości i wytrwałości życzę :-)
super dzień na zobaczenie poraz pierwszy maluszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Losiczka prosze sie nie załamywać, dopiero tyle było życia w tobie i nadzieji na ten cykl, to co było minęło kochanie, nie raz bedziesz wracać do tego, całe życie bedziesz mysleć o Majeczce ale życie toczy sie dalej, wiem ze czasem bedą właśnie takie chwile ale zobaczysz jak pojawi sie okruszek w Twoim brzuszku bedzie inaczej, nie poddawaj sie kochanie, a przeciez mecze nie trwają po całe dni i noce, znajdziecie czas na wybryki i nie takie "szybkie bo trzeba" -zobaczysz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry