reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

hejka
no więc, nadal jestem zakręcona jak ruski czołg i nic nie wiem...
tempka dzisiejsza-37 stopni
test- na początku wyszła jedna gruba krecha, dałam spokój, a potem jeszcze raz zerknęłam, nie wiem dokładnie po jakim czasie, ale na pewno po upłynięciu tych 10minut testowych, więc nie wiem czy można brać serio pod uwagę ten wynik


Rano poleciałam na b-hcg, jutro wyniki, chyba osiwieję do tego czasu...
potem spotkałam się z kumpelą na kawie, wybawiłam uroczego 7miesięcznego Kubusia...i poleciałam do gin..
Pokazałam wszystkie wyniki -hormonów, pokazałam mój pokręcony wykres, iii...czekamy na jutrzejszą betę. Jeśli wskaże na początki ciąży to mam recepte na dupka i mam wcinać, jak beta nie wykaże ciąży, to czekamy na okres..
Na oko gin...wydaje się że jestem w ciąży :) ale ciiii....bo oszaleję
Tak czy siak za dwa tygodnie mam udać się do gin i zobaczymy co dalej

Nadal serducho klepie swoje, rozum swoje...a ja zrobiłam sobie meliskę, wcinam truskawki i czekam...

lece poczytać co u was..
 
reklama
Truskaffka no to chyba mozna pogratulowac :) ale zaciskam &&& za was :)
jane ja sie nie wypowiem w kwestii plemnikow bo sie nie znam a moze jakies leki dla meza ??
a ja mam dzis wielkiego dola wydaje mi sie ze cos mi sie z organizmem stalo nie tak po tych prtzerjsciach ciazowych lekach kroplowkach jakis dodatkowych lekach chemicznych maialm po porodzie operacje i czuje sie zle bo moj maz mowi napewno nie jestes bezplodna bedziemy mieli synka a co miesiac on coraz smutniejszy a ja lape przez to dola przeciez mamy coreczke moze nie jest nam juz wiecej pisane :(
Jane trzymaj sie bedzie dobrze i przepraszam ze tylko o sobie ze tak smece ze nie powinnam bo mam dziecko ale jakos nie umiem :(
 
wpadam znowu na szybko miedzy gotowaniem ryżu a robieniem kotletów i takie wiadomości

truskafka trzymam kciuki. i czekamy na jutrzejszy wynik.

sylwia każdą z nas dopadały czasem takie dolinki. tak więc nie jesteś sama. ale głowa do góry. wierzę ze wszystko się ułoży. ty też w to wierz bo to połowa sukcesu. trzymam &&&&&&&& za Ciebie
 
Rozia bardzo dobre podejście :)
ja też musiałam wyluzować, bo stres tylko jeszcze bardziej komplikował mój już i tak skomplikowany cykl ..i jak odpuściłam...to widzisz co się porobiło, nie wiem czy z tego dzieciak będzie, ale przynajmniej ciało się wzięło do roboty :)
Jane hehe żeby to działanie było takie proste
serducho mi właśnie klepie cały czas wysoka tem. + brak @ = baby...no ale rozum dowala swoje :eek:
nie cierpię takich sytuacji podczas oglądania:wściekła/y:
dzióbku...tulę...
Roszpunka i jak kafelkarz?
Karolina dyrektora masz fajnego ;) &&&&& trzymam za piątek i metamorfozę męża ;)
łosiczka ładnie wykres wygląda :) &&&&&&&&&& zaciśnięte
Domiśka GRATKI!!!!!!!!
piękny test, piękny wieczór...ach dobrze wiedzieć że maluszek mieszka w brzuchu, niech sobie zdrowo rośnie
Małami &&&&&&&& kciuki i fluidki i wszystko przesyłam :)
Katrina buziaka urodzinowego przesyłam!!!! Wszystkiego NAJ
Marysia jak dajesz radę w pracy? do kiedy myślisz pracować?
Katy dobrze chyba rozumiem że dziś lecisz...sorki...zakręcona jestem:zawstydzona/y:bezpiecznego lotu!!! czekamy :)
Agnes szkoda że ze stołem tak wyszło
jak byłam w ciąży też sie zastanawiałam nad tymi ruchami hehe
ja jakieś pierwsze motylki -bąbelki poczułam jakoś w 17-18 tc
ale pamiętam jak się śmiałam że do końca nie wiem czy to maluch czy ruchy jelit:-D
aż dostała, cudnego kopniaczka :)
Sylwia...nie jeszcze proszę nie gratulować:zawstydzona/y: przepraszam...
ja sama nie wiem jak to jeszcze będzie
tulę...i jeśli jestem w ciąży...to wierz mi wszystko jest możliwe hehe wystarczy spojrzec na mój pokręcony wykres...


Jeśli ciąża jest, to na pewno bardzo młoda- obstawiam że owulkę mogłam mieć w okolicach 34 dnia, i ktosik wyszedłby z tego seksu z 33 dc..
zobaczymy jak to będzie

ale bardzo bardzo bardzo dziękuję wam za kciuki i wsparcie :)
 
Ja w koncu jestem !!!!!!!!!! uffffffff....... wczoraj wyłączylam opere i było OK a dziś rano chce włączyć i dupa......... a tylko na operze mi net dobrze i miarę szybko chodzi, kombinowałam i kombinbowałam i jestem ..... :-D

truskaffka a nie mówiłam ????????????????????????????????? :-D ja czułam ze to ciąza a nie cykl długi, bo dla mnie fakt ze po dupku nie dostałaś @ juz było podejrzane i czułam ze jest fasolka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to nie chciałaś mnie słuchać :-p trzymam kciuki za betkę ;;-)

Katrina wszystkiego najlepszego,zdrówka szczęscia , wszystkiego czego sobie życzysz i szybkiego i w miarę bezbolesnego porodu ;-)

images.jpeg

zagubiona pokoik Nadia ma pierwsza klasa, cudo po prostu !!!!!!!!!!!!!! napatrzeć sie nie można ............ ;-)
Pawełek bedzie miec taką samą posciel tyle ze zieloną a baldachim bedzie biała z zieloną góra ;-)
no ale bardzo to ładnie wygląda .,..... mnie każdy zniechęca do kupna baldachimu bo kurz zbiera itd ale ja bardzo chce i kupię ;-)
agnes u mnie tak samo jak u Roszpunki, początki to takie "puk,puk'" niz bąbelki, ale czasem było czuć jakby motylek rozkładać skrzydełki i trzepotał, ale bardziej to puk puk !!!!!!!!!


NO i nie wiem co jeszcze bo czytałam dośc szybko, muszę sie położyć bo zjadłam obiad przegryzłam lodem i chyba zaraz wybuchne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confused:
 
Ostatnia edycja:
sylwia m bierze leki ale plemniki "odradzają" się średnio co 3 miesiące więc te witaminy jeżeli wogóle to zadziałają dopiero na wakacjach...
truskafffka trzymam kciuki za kropka!!!!!!!
 
ja na chwile wlasnie wrocilam od poloznej powiedzialam o wczoranszym ataku bolu powiedzilala ja sie powrorzy to jechac do szpitala sprawdzic czy ok

maly sie obrocil glowka w gore ale nie martwie sie bo mmoze sie obrocic jeszcze kilka razy choc przy 2 ciazach od 28 byli w dole

i powiedzila ze maly ma ok 2,3 kg a tak pozatym ok
 
reklama
justynka mam nadzieje ze jednak bedzie Ok i dotrwasz do terminu albo chociaz do 36 tyg !!!!!!!!!!!

Jezuuuu.........jestem przerażona ........ Wy macie takie małe te dzieci, ja czuję ze znów urodze "byka" :szok:


moje wypociny nowe...... zagubiona ma wieksze pole do popisu co do dziergania hehe,( i aż zazdroszczę tych sukieneczek spódniczek itd ) ja na razie czapeczki tworzę i buciki, :sorry:


Zdjęcie8515.jpg Zdjęcie8516.jpg Zdjęcie8527.jpg
 
Do góry