reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

agnes ja w pierwszej ciazy poczulam 16/17 tc ale bardziej przeciagania niz babelki teraz w 14 i tez przeciagania
truskaffka no to gratuluje kochana ********
justyna no to duzy chlopak sie szykuje :szok: moja mala w 32 miala 1.8 hehe

my juz po wizycie i tam taram gora tydzien i bede calowala moja ksiezniczke ciesze sie jak male dziecko ktore dostalo cukieraska hehe pojawilo sie wewnetrzne rozwarcie zostalo ok 12mm szyjki lekarz umowil wizyte kolejna na 9 maja ale stwierdzil ze malo prawdopodobne bym pojawila sie na niej chyba ze z niunia w wozku hehe
 
reklama
no ilonka wymiatasz z tymi robótkami. ale te czapeczki takie dziewczęce. a co dla Pawełka?

zagubiona gratuluję udanej wizyty. no to teraz czekam na sygnał że się zaczęło

ja pomału uciekam. mąż wraca z pracy muszę obiad odgrzać i trochę odpocząć bo dzisiaj zaszalałam za dużo i już czuję zmęczenie. wpadam jutro i liczę na same dobre wieści.
 
Hallo Kobitki!!!
Truskafffka
aż mi gęsia skórka wyszła!!! Trzymam mocno&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!!!!!
Domiska tak się cieszę Kochana!!! A jaka płeć Ci się marzy, co byśmy wiedziały jakie kolor fluidków podsyłać:-D
Katrina Spełnienia Wszystkich Marzeń!!!!!
Ilonka Cuda robisz po prostu:szok: Czy ja mogę zamówić u Ciebie taką piękną dla Adusi?:-)
Zagubiona już za tydzień:szok: Ale musisz być szczęśliwa:-D
 
zagubiona no super wiesci , pokoik na szczescie zrobiony wiec moze sie juz rodzic ;-) ........ niedługo bedziemy witać Nadinke na tym świecie ....... oh jak ja bym juz chciała chciaz czerwiec hehe ;-) chyba mi sie dłuzy juz .....:sorry2:
agnes ta niebieska i biała z zielonym mysle ze i dla chłopca by było ok,muszę sobie popatrzec inne wzory własnie bardziej dla chłopca ;-)
odpoczywaj kochana ;-)

axarai nie ma sprawy .......do tego buciki tez moge zrobic ( do kompletu) ;-)
 
Ostatnia edycja:
Zagubiona, ale super! Teraz nic tylko czekać! Tak się cieszę:-)

Truskafka, &&&&&&:-)

Sylwia, doczekasz się tego synusia, zobaczysz. Po prostu jeszcze nie przyszła twoja kolej:tak: &&&&

Ilona, fajne te czapeczki. Pawełek nie zmarznie na pewno;-)

Kafelkarz pracuje ciężko. Skończył jedną ścianę i chyba drugą też dziś skończy. Moja siostrzenica będzie miała komunię za 2 tygodnie i będziemy mieli gości w domu, więc dobrze by było żeby udało się skończyć:tak:
 
Ilonka dziękuję Kochana, tylko teraz tak sobie pomyślałam, że z tym zamówieniem to lipa, bo ja w niedzielę wyjeżdżam:dry: Chyba sama będę musiała zabrać się za robotę:-D
Katrina Wiedziałam, no nie wiem, ale wiedziałam:-D
Zagubiona piękne te ciuszki na tych stronach, ale ja nie mogę tego powiększyć:-( nic nie widzę.
 
Truskafka :-):-):-):-):-)

A ja dziewczynki umieram:-( tak mnie pecherz boli:-( nie wiem czy to moje pocieszenie ale wole bolacy pecherz niz klopoty ginekologiczne:-(. Biore furagine bo inaczej nie zwalcze tego . Masakra :-(

Trzymajcie sie cieplutko. Jak dam rade to jutro wpadne.Pa
 
reklama
Dobry wieczór wszystkim
jak minął dzionek ?
ja jak zwykle po pracy musiałam przyciąć komara :-D nie było innego wyjścia byłam dziś na wizycie rejestracyjnej u położnej i teraz czekam na list z datą pierwszej wizyty
poza tym nic ciekawego sie nie wydarzyło
zzagubiona no to trzymamy kciuki za was :))
Dominika gratuluję oficjalnie fasolki :))
truskafffka trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&
Katy udanego pobytu w PL
Karolina trzymaj się i naprawdę olej tych ............ ludzi
Ilonko śliczne czapusie :))))))a jak Pawełek?
Losiczko tulę mocno oby to choróbsko szybko sobie poszło
Jane dasz radę
sorki jeśli kogoś pominęłam
pozdrawiam i życze miłego wieczoru
 
Ostatnia edycja:
Do góry