reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Katrina wszystkiego naj, naj :)))))
Jane przytulam, kurcze ten wykres faktycznie ześwirował. Nie wiem czy łykasz casagnusa, ja nie chciałabym przeceniać jego roli ale mi pomógł, może też witamina b6. Nie wiem czy czymś wspomagasz organizm. Przesilenie wiosenne tez na pewno daje w kość i może rozregulować organizm. mam Nadzieję, że następny cykl już będzie ładny. A wiesz jak to czasem jest...może jeszcze ten cię zaskoczy. Z całego serducha życzę uśmiechu i słonka w serduchu. zobaczysz wszystko będzie dobrze!
 
reklama
Witajie - ja znow w biegu bo laba sie skonzyla i znow od poniedzialku w pracy.
KATRINA- spelnienia marzen i szczesliwego rozwiazania :-D
KATY - spokojnej podrozy i pozdrow Podkarpacie :happy2:
ZAGUBIONA - my kupowalismy jakis miesai temu stolik, caly poobijany ale zlozylismy reklamacje dolaczyli zdjecia i za 2 dni byly nowe czesci, wiec moze warto, a te obite mamy w zapasie bo tez pomalowalismy
DOMISKA - garaulacje
TRUSKAFKA - czekamy na 2 kreseczki 3mam &&&&&&&&&&
oczywiscie skleroza nie boli wiec nie pamietam co komu dalej mialam odpisac - wybaczcie, uciekam tymczasem do pracy buziaki dla wszystkich
 
Losiczko- z żelazem zawsze byłam pokłócona i ciągle odkąd pamiętam podejrzewali mnie o anemię. Dzisiaj odbieram wyniki krwi więc mam nadzieję, że hemoglobinka mi się poprawiła od ostatniego razu ;)

Rozia- castagnus jest dostępny bez recepty i nie jest taki drogi chyba ok 30 zł za opakowanie :) bierze się dokładnie jak napisane w ulotce przez 90 dni. Ja zdążyłam tylko brać jeden cykl- później były II i odstawiłam :)

jane- uszy do góry :)

zzagubiona- ja wiem, ale niestety jestem taka nieporadna życiowo chyba i nie potrafię tupnąć nogą, chociaż coraz częściej i więcej zaczynam się odzywać i mówić co mi nie pasuje ;) Jestem raczej zamknięta w sobie i duszę sama w środku. Ale może kiedyś przyjdzie czas, że mnie wyprowadzą z równowagi do tego stopnia, że pęknę i tupnę nogą.

Także Katka- mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności i po prostu mój mąż się opamięta i w końcu zrozumie ;) Liczę na to, że terapią wstrząsową będzie piątkowa wizyta u ginekologa i jak zobaczy to swoje maleństwo na ekranie to coś w nim pęknie, złamie się i uzna wreszcie właściwie że teraz ma inne priorytety w życiu- żona, córka i dopiero później mama ;)
 
domi ja casta nie biorę bo nie ma u mnie wskazań do niego. Mam całe opakowanie bo kiedyś kupiłam ale jak przeczytałam ulotkę to stwierdziłam, że to nie dla mnie. Nie mam plamień w środku cyklu. Okazuje się, że oprócz za krótkiej fl u mnie jest ok. A na to biorę wit. B6 i dostałam lutkę od gina i jest ok.

rozia cast jest bez recepty a luteina na receptę i to jest coś innego. Luteina to jest po prostu progesteron.
A cast to preparat roślinny regulujący cykl i pomagający na PMS'a.

jak chcesz to mogę ci wysłać casta bo mam ale na pewno nie będę go brać.
 
witajcie środowo,

Dziękuję za życzenia - pozostałym tez życzę wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń!!!!!!!

My juz po wizycie - wszystko w porządeczku, tylko możemy sie rozpakować ciut wcześniej, bo dzidzia jest juz dość nisko. Może teściowej uda sie przed wylotem zobaczyć maluszka.
 
Marysiu wiesz co z tym facetem co wysylal to tak szybko by niebylo i co lepsze zaznaczyl ze jezeli przy kurierze nie bedzie zgloszone uszkodzenie to on go nie uznaje bo rownie dobrze sami moglismy to zrobic nie mam sil sie klucic i sprzeczac nie jest zle

karolinko w takim razie zycze ci duzoooooo sil na to tupniecie hih
ps dodalam zdjecia co prawda jeszcze do konca kawalek drogi ale musialam sie pochwalic hih:zawstydzona/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ZAGUBIONA - czyli wszystko zalezy od dobrej woli dostawcy, szkoda ze na takiego trafilisie, ale skoro mowisz ze skaza niewielka to moze rzeczywiscie szkoda nerwow.

Mam chwilke wolnego w pracy wiec zagladnelam do Was majac nadzieje ze TRUSKAFKA dala znac a tu cisza
 
Do góry