reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

aniabuchowicz ja juz w uk urodzilam 2 bobaskow wiec musisz isc do swojego lekarza GB i powiedziec mu o ciazy i wypelni formularz do poloznej i polozna skontaktuje sie z toba okolo lub 9tyg nie wem jak jest w londynie ale mi lekarz dopiero uznal ciaze jak bylam w 7 tyg u mnie automatycznie mnie zapisali na usg w 12tyg .
 
reklama
mieszkasz w londynie wiec masz blisko polskiego ginekologa wiec mozesz tez tajm sie upewniac ja mam 1h 40min do najblizszego ginekologa wiec niemialam mozliwosci.Teraz tez mam silne bole brzucha i z checia poszlabym na usg ale zadaleko na szczescie jutro mam polozna wiec wytrzymam do jutra
 
Tomek i Justyna dziękuje za odpowiedz ja dzwoinilam do gp z prośba o wizytę bo mowie mu ze jestem w ciazy a on dał mi nr telefonu do centrum położnych i właśnie jutro idę na takie pierwsze spotkanie No u mnie właśnie jutro kończy sie szósty tydzień ;)
 
No to ja trochę odpoczęłam,ale martwi mnie ból nogi a dokładnie w pachwinie jakby mi coś przeskoczyło albo jakbym coś nadwyrężyła:-(nie mogę chodzić:(

milusia witaj:)

Aniu z fasolką jest na pewno wszystko dobrze więc spokojnie poczekaj na wizytę.

Zagubiona też nie mogę doczekać się zdjęc pokoiku małej księżniczki:)

Lori praca pracą staranka starankami ale nas nie opuszczaj . Obecność obowiązkowa:) A za staranka trzymam kciuki a jak postanowisz odłożyć staranka to może wpadniesz. Dziś właśnie dowiedziałam się od mojej koleżanki że jest w ciąży,starali się prawie 2 lata i postanowili odłożyć na jakiś czas staranka bo ona zmieniała pracę i po 2 m-cach zaszła:-D:-D:-D wpadli.
 
Viola a moze nadwyrezylas???
Ania wiem ze ci ciezko ale zajmujac czyms glowe dni beda ci leciec :tak:
Rozia fajnie ze sie wyszalalas ja wlasnie sie pakuje juz na serio bo jutro raniutko do pracy i po pracy szybki prysznic i w droge ale napewno z minutke znajde zeby do was zajrzec :-D
 
dziewczyny jestem na chwilkę, byłam na squashu.
lori wpadaj częściej.
zagubiona
fajnie, że mebelki już są, pewnie się uspokoiłaś.
rozia :-)
milusia witaj
karolina kiedy audyt ci się kończy??
katy mam ostatnio coś takiego że nic mi się nie chce. Robię różne rzeczy ale tylko po to żeby mi czas szybciej leciała i żeby było bliżej czegoś... tylko nie wiem czego. Bo raczej nie fasolki. Jakoś czuję że to jeszcze długo potrwa:-(
 
Rozia do Krakowa rzut beretem:tak: 1,5 h autobusem i jestes a moze sie wybierzesz w nasze strony to zabiore cie na kawke z Jane .....na kawe do Rzeszowa napewno jeszcze nie jechalas:-D
Jane wiesz ja mysle ze chyba tak gdzies tam gleboko w serduchu czujesz ze i tak bedziecie musile skozystac z pomocy. I chyba juz podswiadomie czekasz kiedy zacznie sie cala machina zwiazana z kolejnym etapem, tak mi sie wydaje :sorry:bo to ze zaczna sie cos dziac to daje nadzieje i czlowiekowi az serce sie cieszy i chce sie zyc bo jest po co


A u mnie dzisiaj duzo sluzu i zaczyna sie robic plodny akurat wyjade jak bedzie szansa:eek:
 
reklama
dziewczyny jak ja się boję teraz
strasznie namieszała mi w głowie ta moja dzisiejsza tempka, głupia po południu też mierzyłam-37,5
to taka walka serca z rozumem. Rozum tłumaczy łopatologicznie że to niemożliwe, że jak, z czym do czego itd. a serce tak bardzo krzyczy że to jednak ktosik
zobaczymy kto wygra starcie...serce czy rozum.

lece poczytać co pisałyście
 
Do góry