reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Witam i ja
przepraszam ale ostatnio nie mam czasu na zaglądanie wychodze o 7.30 z domu a wracam o 19 wiec padam na twarz :-(
Katka hehe a To Pl juz prawie ,a c do Katko busa to jak najbardziej jestem za :-D:-D
Jane co sie dzieje?????

Losiczko działaj ,do boju hehe trzymam kciukaski


DOMI WIELKIE GRATULACJE &&&&&&&&&&&&&&&&& TRZYMAM MOCNO KCIUKI :-D:-D:-D:-D

Katrina,Justynka wszyystkiego najlepszego

Zzagubiona dalej czeka na Nadusie hihi :tak::tak:

Rozia a Ty szalejesz z tym sportem :*

Ania Ty mały leniuszku heheheh

Proszę o świerze fluidki :-D:-D:-D:-D:-D


Zmykam pracowac
Miłego dzionka Kobietki
 
reklama
witam z rana moje kochane

Solenizantka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

Kasiu spokojnej podrozy ale wracaj do nas szybko :***
roszpunko to dobrze ze wreszcie ogarnol sie i przyszedl ten kafelkarz ja to chyba bym go rozszarpala za takie podejscie do sprawy hehe
karolina ja w miejscu wypowiedzi na temat twojej tesciowej zostawie ............ znasz moje zdanie na jej temat hehe, na krwawienie z nosa dobrze brac rutinoskorbin 2x2
domiska to juz gratuluje oficjalnie kochana :***
dziewyszki pokoik zaczyna wygladac ale jeszcze troche roboty przed nami do tego okazalo sie ze brakuje srob i szafa skrecona jest w polowie :dry:do tego okazalo sie po wyjeciu z kartonu ze cwaniaki obskrobali czubki przy pakowaniu tak by nie bylo widac przy ogladaniu z kurierem nic
 
Dzień dobry dziewczynki :-)

Dziewczynki nasze solenizantki wszystkiego naj:-):-):-):-):-)

Katy to jak nie teraz, to w sierpniu obowiązkowo będziemy musiały się zobaczyć :-):-):-) A katkobus to bardzo dobre rozwiązanie :-D:-D:-D

Malami no czymś trzeba się zająć,żeby nie myśleć i coś ze sobą zrobić w ogóle :-) :*

Jane to może i Ty przyjedziesz w sierpniu do Krakowa :-):-):-)

Domiska No to teraz już oficjalnie GRATULUJĘ !!!!!! :-):-):-) Ślij fluidki :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Roszpunko nic nie oddaje bo znowu miesiac bede czekac na szczescie te uszkodzenia nie sa az tak widoczne wystarczy podmalowac farba biala i da sie to wytrzymac
 
witam, rano było ładne słoneczko a teraz pochmurnie:-(
katrina WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!
rozia może przyjadę, to samo sobie pomyślałam jak katy napisała, że w sierpniu tez będzie
dominika GRATULACJĘ!!!!!!

przepraszam, ze wszystkim nie odpisuję ale coś się ze mną dzieje i zaczynam się martwić.... owulacji dalej nie mam to chyba przez stres....
źle mi:sad:
idę na kawę może mnie czymś zagadają i zapomnę choć na chwilę.....
 
zagubiona, no to dobrze, że to niewidoczne. Jestem bardzo ciekawa efektu końcowego, więc jak już skończycie składać to koniecznie nam pokaż!:tak: Trochę ci zazdroszczę, że lada dzień rozpakujecie się z Nadinką.:happy2:
Ja nie wiem jak przeżyję to lato. Już mi jest coraz ciężej, a jeszcze 3 miesiące przed nami.
 
Dominisia gratulacje !!!!!!!!!!!! :)
Zagubiona ;/ te firmy czasami sa okropne ;/ jak tak mozna ale tak jest jak sie odeslne na reklamacje mozna czekac znowu miesiac a jak nie widac tego to jakis plusik jest ale powiedziala bym im pare slow do sluchu wrrrr
 
reklama
witam solenizantka WSZYSTKIEGO NAJJJJJJJJJJJ


domisia gratulacje jeszcze raz

ja juz po sniadanku dzis mnie ciszki dzien czeka za 2 godziny odebrac syna ze szkloy potem z gromatka mudze jechac do poloznej a potem 1.5h jazd moze je kiedys w koncu skoncze

wszystko by bylo fajnie gdy nie fakt ze leje jak nie wiem co
odwiedze was wieczorkiem

milej srody dla wszystkich
 
Do góry