reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Katy to działaj jeszcze dziś i jutro przed wyjazdem, to może żołnierzyki zostaną :)
A fakt,że do Rzeszowa na kawę jeszcze nie jechałam :-D

truskafffka testuj rano, skoro nie chcesz dziś i zobaczysz... Przynajmniej będziesz miała jasną sytuację :)
 
reklama
Viola czyli dobre wieści o synku przyniosłaś :)
Jane po prostu...tulę
Ania a ja wciąż nie mogę się napatrzeć na twój piękny cykl :)
Katy, testa robiłam w zeszły wtorek..jutro znów...
Rozia nie ma to jak taka uchachana padająca "na twarz" buźka hehe

wcięłam truskawki, nie słucham już ani serducha, ani rozumu, co ma być to będzie...do łóżka czas
dobrej nocki wszystkim
 
Katy hm.... kto wie... nigdy nie mów nigdy.... Albo Wy się do Krakowa wybierzcie :-):-):-)

Truskafffka jak jestem padnięta to przynajmniej nie myślę o staraniach :-) Teraz zamiast myśleć kiedy ta owu, czy się udało itp, to myślę na jaki sport się wybrać i kiedy :-) I jest mi z tym lepiej :-)

Zmykam spać, dobranoc dziewuszki :-)
 
Ostatnia edycja:
wkurzyłam się, oglądałam sobie serial i mi się 10 min. przed końcem zaciął:wściekła/y:
katy
może tak jest ale jakoś na razie się nie zanosi żebyśmy podchodzili do IUI. Myślę, że do końca wakacji jeszcze poczekamy.
rozia przyjeżdżaj na kawę:)))
truskafffka coś czuję fasolę. Tempka wysoka + brak @ = fasola:tak: trzymam kciuki

dobranoc gwiazdeczki
 
Polisia, gratuluję synka:happy2: Jakoś nam się te chłopaki darzą na forum:-)

losiczko, trzymam kciukaski za owu:-)

violapop, mam nadzieję, że maluch wyjdzie szybko i sprawnie żeby nie męczyć mamusi za bardzo:tak:

Lorelain, trzymam kciuki za wizytę i za nowe staranka. Będzie dobrze, zobaczysz:tak:

Truskafka, teścior proszę zrobić i meldować jak wyszedł!;-)

Karolinko, niedobrze, że ci tak z nosa leci. Ja bym zapytała lekarza. Mi leci też, ale nie ciurkiem tylko takie małe krwinki i dostałam od gin takie tabletki na uszczelnienie naczyń krwionośnych.

Zagubiona, ale jestem ciekawa efektów w księżniczkowym pokoju!!!

Ilonka, możesz zmienić w tabelce tp na 6.08. No i ten wiek... Ale to zmień jak będziesz swój zmieniała;-)


Dzięki za słowa zrozumienia z tym kafelkarzem. Wczoraj przyszedł po południu i położył 3 rzędy kafli. Więc chyba się już nie wymiga. Zostawił u nas sprzęt:-) Dziś ma przyjść po południu i robić do nocy. Więc jest nadzieja, że łazienka będzie gotowa przed Maksiem:-p

Ten upierdliwy kaszel mi przeszedł. Jeszcze trochę kaszlę i trochę mi leci z nosa, ale mam nadzieję, że będzie już dobrze.
 
Dzień dobry!

U mnie pada od samego rana i strasznie żaluję, że nie zrobiłam jednak wczoraj wieczorem prania to przynajmniej teściowa by mi go nie przewieszała, bo pada i zostawiłaby spokojnie nad kotłownią ;)

Jane- skończył się wczoraj o 17ej, ale już nie mialam siły. Po prostu się spakowałam i pojechałam do męża. Wyszło tak sobie. Zaproszono dyrektora na podsumowanie i czytają mu niezgodności jakie wyszły. Ja sie czerwienię pod tym stolem, a on parska śmiechem i mówi do audytora: do brzegu czlowieku, na razie to same pierdoły są, które można od razu usunąć. Roześmiał się i patrząc na mnie pyta czy ja się przejmuję, więc kłamię mu w oczy, że cieszę się, że teraz to wyszło a nie później- przynajmniej jest czas na poprawę ;)

Katka- wyściskaj tatę jak będziesz w kraju, odpocznij i nabierz kolejnej porcji pozytywnej energii byś mogła nią zarażać jak już wrócisz. Mam jednak nadzieję, że będąc w kraju znajdziesz chwilkę chociaż by na chwilkę do nas zajrzeć. A co do rodziny mojego męża- powoli przestaję reagować na te ich zaczepki i zachowanie jakim sie markują ;( Jak to mówi mój kolega- staję sie gruboskórna na tę głupotę. :)

Lori- cieszę się, że powrót do pracy był miły i przyjemny. Trzymam kciuki by Ci się wszystko dobrze poukładało bez względu na to którą decyzję podejmiesz.

Truskaffka- a może jednak test?

Roszpunko- w piątek mam wizytę, więc powiem o tym nochalu moim, bo troszkę mnie to zaczyna martwić. Albo z niewyspania, albo z nerwów, które mi fundują ;)

Katrinko- wszystkiego lepszego od najlepszego ;)))) Powodzenia na wizycie ;)

Zzagubiona- ja będę monotematyczna, ale również czekam na zdjęcia komnaty księżnej ;) Trzymam kciuki za wizytę dzisiejszą i czekam na wieści.

Domiśka- masz już wyniki bety?

Losiczko- szurasz?

Ilonko- a jak u Ciebie?
 
Witam sie i ja:-) deszczowo i ponuro:-( no nie Karolciu :-p

Katrino Justynko wszystkiego naj naj naj :-):-):-)

Truskafka jak tam test bo my tu czekamy:-)

Roszpunko zdrowka zycze i zakonczenia szybko remontu:-)

Katy a moze o Poznan zachaczysz;-) Bede tu ja i Karolcia:-)

Lorelain kurcze powiem szczerze smutno mi tu bez ciebie. Mam troche pytan a ciebie nie ma:-(. Czy cie lyzeczkowali??? Bo jezeli nie to moze dlatego masz teraz problemy z @. Moj 1 cykl po byl 29d dluzszy o 3 dni niz normalny. Teraz mierze tempke i jest ok owu normalnie jak byk strzelil na 12dc czyli wszystko wrocilo do normy. Zycze ci kochana slusznej decyzji ale powiem ci jedno jezeli pragniesz drugiego dzieciatka to nie czekaj. W pracy sie zawsze ulozy.

Karolciu mi w ciazy z Szymonkiem leciala krew z nosa ale nie tak mocno jak tobie. A jak wyszla hemoglobina u ciebie???

Milego dnia babeczki. Sikajcie na testy :-)slijcie fluidki:-) glaskajcie brzuszki:-) . Ja za chwilke odpalam moja maszynke he he
 
Dziendoberek Gwiazdeczki:-)
ja na chwilke bo musze zaraz leciec
Rozia tym razem nie wiem bo mam tylko kilka dni ale w sierpniu ....napewno :tak:juz tak dawno w Krakowie nie bylam a bardzo lubie to miasto :-)
Jane ja mam nadzieje ze i z moich i twoich planow co do wspomagania nie bedziemy musialy korzystac i ze sie nam uda naturalnie.;-)......
Roszpunka bardzo sie ciesze ze wszystko pomalutku sie uklada ten kafelkarz chyba nie wie co to znaczy zadrzec z ciezarna:-D:-D:-D
Karolciu dziekuje usciskam i przekaze pozdrowienia :tak:a Ty slonce sie trzymaj ja tu bede zagladac i mam nadzije ze napiszesz ze dalas im popalic jak cie zdenerwuja...........tupnij nozka bo Jagodka znow zaprostesruje jak sie mamusi krzywda bedzie dziala :tak:



Buziaki dla wszystkich lece do pracy postaram sie jeszcze zajrzec do was zanim polece :-)

Losiczka ja to sobie chyba zapodam KATKOBUS i rusze w Polske :-D:-D:-D
 
reklama
Dzień dobry moje drogie :)))) Wczoraj dostałam smsa z laboratorium "Gratuluję czwarty lub pięty tydzień" :)))))
Wieczorem powiedziałam mężowi to był jeden z piękniejszych i wzruszających dni w moim życiu. Zrobiłam kolacje , zrobiłam się na bóstwo, kupiłam białe tulipanki i buciki, dołączyła test... a potem już morze wzruszeń i radości.
Życzę tego każdej z Was, i przypominam, że ja traciłam nadzieję, byłam pewna, że coś jest nie tak, że nie wiadomo czy w ogóle się uda. Byłam mistrzynią czarnych wizji. Więc uwierzcie mi, że dla każdej z Was, które się starają nadejdzie taki szczęśliwy moment. Moim zdaniem trzeba tylko wkluczyć jakieś medyczne przeszkody, żeby w razie czego szybko "naprawić", a potem kochać się .... Trzymam za wszystkie bardzo mocno, i proszę o kciuki za mnie.... żeby wszystko było dobrze :) IMG_0843a.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry