reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Hej laseczki Nie było mnie tutaj już troszkę czasu więc pewnie zostałam wykluczona z waszego towarzystwa Chociaż mam malutka nadzieję że mnie pamiętacie i wybaczycie przewinienia
U mnie ostatnio jakieś przesilenie jesienne mnie dopadło W pracy młyn totalny Jak wracam to zabawy z Olkiem i o 20 padam Nadrabiam wtedy zaległości domowe i zasypiam nie wiem kiedy Olek od zmiany czasu też nie najlepiej O 19 już marudzi śpiący jest i na ogół po kąpieli zasypia z butlą nie dopijając do końca No i niestety budź się w nocy znowu a rano o 5 max 6 wstaje wyspany i gotowy do zabawy Czyli zmian czasu jak dla mnie jest wkurzająca Tak fajnie nam spał wcześniej do 8 a teraz takie klocki Ja chodzę juz jak zombi Potrzebuje snu słońca i w ogóle czekam na wiosnę
Z nowości u nas jedna ale za to jaka Od poniedziałku CHŁODZIMY tzn Olina chodzi Wcześniej tylko przy meblach kursował zachęcony zrobił 2-3 kroczki A teraz nagle ruszył w swiat i zwiedza dom na dwóch nóżkach Ale jestem dumna z tego mojego bąbelka
Tyle u mnie Teraz poczytam co się działo jak ja byłam nieobecna
Milego wieczorku
 
reklama
Agnes to super :-) Gratulację dla Olka :-) Ja tez nie rozumiem po co to przesunięcie czasu jest... U nas przez to bianka tez wcześniej się budzi... Choć z zasypianiem o nowej porze nie ma problemu, dajemy radę...

A co tam u Ciebie u Ciebie ?? :-)
 
Trochę ponadrabiałam wpisów ale tutaj taka produkcja ze nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć Widzę że dzieciaczki wasze też nowe umiejętności zdobywają Brawo dla maluchów Ciezaroweczki juz blizej końca i tylko czekać na kolejne dzieciaczki

Rozia u mnie póki co nic nowego Powiem wam ze odkąd wrocilam po macierzyńskim do pracy to cierpię na chroniczny brak czasu Teraz tez w pracy mam 8 godzin na pelnych obrotach Wcześniej pracowałam w malej aptece miałam czas na forum wejść a teraz w aptece sieciowej Pacjentów przez cale 8 godzin tyle ze kolejka aż na dworze stoi Nie ma szans na wejście do netu Potem szybko do domu bo Olek tęskni ;-)Zadbanie o dom zakupy i nie wiem kiedy dzień się kończy. cieszcie sie tym rocznym macierzyńskim bo potem juz nie jest tak łatwo
Na wiosnę postanowilam ze staramy się o kolejne dzieciątko Olek będzie miał 1,5 roku w kwietniu i wtedy myślę ze najlepszy czas będzie Nie chce mieć dużej różnicy wieku między bąblami A poza tym 31 wiosen mi już stuknęło w tym roku więc nie ma na co czekać
 
Agnes wykluczona? Co Ty opowiadasz! :szok: Jest nam miło, że o nas nie zapomniałaś i zaglądasz :tak:
Gratulacje dla Olusia- chodziarza :*
:-)
Uuuu owocnych staranek
;-) Będziecie działali na córę?

Rozia jestem, oglądałam „Kuchenne rewolucje” stąd to moje chwilowe odcięcie
:-p
A może Lily broi stąd ta nieobecność LiLuu, a FB ma tylko włączonego? Hmmmm…

Joasiu Natalka-bardzo ładnie, podoba mi się
:cool2: Moją akceptację macie hahaha :laugh2:
 
No bardzo chciałabym tym razem córeczkę Ale co brdzie to będzie Nic na sile Jak będzie synuś to tez będzie super Od stycznia zabiorę się za czytanie troszkę jak pomóc naturze Zobaczymy Póki co czekam na wiosnę i nowe sily bo teraz na jesień niemoc we mnie wstąpiła

Uciekam spac bo na 7 do pracy Postaram się jutro wieczorem cos skrobnąć Oczywiście nie mamy znów neta w domu ale mam tel więc jak nie zasnę jutro z Olem to bede
Kolorowych snów
 
No może może...

Ja już dziewczynki zmykam, bo w końcu chce się w miare wcześnie położyć spać :-)

Także miłej nocki i do jutra :-) Mam nadzieję,że bedzie równie owocny co dziś :-)
 
reklama
Do góry