reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Z ręką ok:-) Dziekuję za troskę :-) Ona nie była opuchnięta, tylko bolała... Ale to chyba właśnie na zmianę pogody, bo wczoraj u nas chmury cały dzień i co trochę padało, a dziś słoneczko od rana :-)

Asiu patrzyłas juz na tą gazetkę?? Bo ja tam błąd odkryłam w części "jak zacząć". Tam jest pokazany jakis inny półsłupek niż ten, który ja znam... Taki jakby krótki słupek to jest... Mnie się Lena tez podobało, ale raz,że dużo ich ostatnio, a dwa kuzynka m ma córke o tym imieniu i jakos mi się odwidziało... :-)

A Bianka początkowo miała być Laurą, bo to było jedyne imię przy którym oboje się zgadzaliśmy :-) Ale po perturbacjach jest Bianka :-)

A co do czcionki, to dziewczyny przez tel wchodzą na bb i tam może jakoś inaczej widać:-) zaraz sprawdzę :-)e

edith...


Bianka właśnie zjadła mi część gazetki o szydełkowaniu :baffled::eek:

Tak cicho się przez chwilę zrobiło....
 
Ostatnia edycja:
hejka

Liluuu no weeź, ochłoń i wracaj..
Rozia dobrze że ból przeszedł, faktycznie chyba na zmianę pogody, podpytam mamy co ona bierze w takim przypadku, bo też miewa bóle na zmianę pogody.
Paula no to masz ;)
takie buciki kupiłam
DSC_0008.JPG

Joasia jak mała tak bryka to może będzie z niej taki przyspieszony egzemplarz jak z mojej Melki:-p moja mała tak szalała w brzuchu że nieraz miała fale dunaja:rofl2::-D
mam nawet kilka filmików szaleństw :) nagraj też, potem to super pamiątka:tak:

nie wiem co jeszcze miałam pisać..
u nas dziś porządki, robienie ciacha, pranie.. jutro wybywamy do znajomych i wracamy w poniedziałek, to trzeba wszystko ogarnąć, spakować..


aaa Paula ja Twoją czcionkę widziałam normalnie, teraz w powiększeniu :p
 

Załączniki

  • DSC_0008.JPG
    DSC_0008.JPG
    24,4 KB · Wyświetleń: 20
Dobra to będę pisała tą wielką, u mnie ona wygląda mega wielka, ale skoro Wam się tak lepiej czyta to OK ;-) Może ja mam coś poprzestawiane…

Rozia hahahaha skubana Bianka no, ale jak Jej smakowało, to co będziesz dziecku odmawiała
:-)

Truskafffka no fajne butki, wyglądają na wygodne
:tak:
No ja właśnie też miałam normalną czcionkę, dlatego też nie wiedziałam, że dziewczyny nie dowidzą
;-) Za to teraz mam takie kolce, że o jeju :szok:


Teraz piszę czcionką, którą automatycznie BB mi sugeruje, tzn. wielkość- i jak?


edit.:

Pozdrowionka dla Was Dziewczynki od LiLuu
:-) :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To ja już nie wiem czemu dziewczyny widzą małe moje litery... :-p
Ja je widzę takie jak u wszystkich, tyle, że bardziej okrągłe, bo zmieniłam czcionkę, ale to wizualnie nawet powiększa tekst... Hm....
Już nie wiem jak pisać :laugh2: Ten rozmiar to podstawowy rozmiar forum.
 
reklama
Do góry