reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Czesc dziewczyny...
Dopiero co sciagnelam sobie to forum na mojego Ipada I jestem w siodmym niebie ze na niego natrafilam.
Mam nadzieje ze tu dostane kilka rad zanim zwariuje do konca.
 
reklama
Oooo ale sie tu dzialo jak mnie nue bylo :)
ciesze sie ze tak o mnie pytacie to bardzo mile zwazywszy ze nie kazdemu odpowiada moja obecnosc,
jestem osoba porywcza oraz lubiaca byc zawsze i wszedzie to dosc specyficzny charakter i bardzo uciazliwy no ale co ja moge ,
bardzo lubie tez pomagac innym zawsze sluze swoja rada pisze to co wiem bo albo przezylam to lub o tym przeczytalam jesli ktos sie ze mna nie zgadza nie musi o tym pisac tak dosadnie tu i tam.
ostatnimi czasy bardzo szybko sie denerwuje ( moja sytuacja rodzinna ) a to prowadzi do niepotrzebnych wasni dlatego zdecydowalam sie odciac od fb jak i bb.
Postaram sie jakos pozbierac wtedy pomysle o powrocie jesli ktoras z was ma ochote skontaktowac sie ze mna moze to zrobic na fb przez priva lub na telefon.

bede tesknic i to na pewno :*
do napisania
 
Liluu - OK, jutro napiszę. Dziś już padam. A Ty już pewnie padłaś też. Buźka nasz nerwusku!!!!!

Paula - a Ty jak nie zwiększysz trzcionki, to będę Twoje posty omijać, bo kurde nie mam szkła powiększającego.
 
LILUU - BACZNOSC !!!! - dajta spokoj z tymi wojenkami - SPOCZNIJ !!!!
ROZIA - u nas tez sloneczko 13 stopni i uwaga - moje dziecie jeszcze spi !!!!! Chyba wszystko wraca do normy - odpukac :-)
 
Cześć Larwy (bez urazy oczywiście) :-)


Bashi witaj i zasiadaj do wspólnego plotkowania, a i rady się znajdą
:tak:

LiLuu weź mnie nie denerwuj!
:wściekła/y: Jak tylko ochłoniesz to masz wracać i to nie prośba, a rozkaz! :* ;-)

Katrina już właśnie LiLuu mi pisała, że mam małą, ale nie wiem nawet o ile zwiększyć, bo mi naprawdę wszystkie posty wyświetlają się tak samo, z taką samą wielkością czcionki… Tak więc proszę o radę, a od razu powiększam
:cool2:

Rozia mnie też słoneczko obudziło, ale teraz już chmury przyszły- oby nie padało
:tak:


Mnie dzisiaj będzie troszkę mniej, ale postaram się być
:sorry:
Miłego :*


P.S. Ta czcionka, którą teraz dałam czyli "3" jest u mnie mega wielka
:szok:
 
reklama
hej:-)

Liluu nerwusku szybko wracaj:happy:

Roszpunka niepotrzebnie się nakręcacie:tak:

Truskaffka
a właściwie co to oznacza?? w necie szukać nie chcę aby się nie nakręcać a i lekarza niedopytałam :baffled:

Rozia jak ręka?? opuchlizna mniejsza??

Paula
no ja też słyszałam o tym głaskaniu, ale wydaje mi sie że to trochę naciągnięte:tak: no czcionka jak dla mnie bomba he he:-D

Marysia to szaleństwo:-) mam nadzieję że nasze dziecię też będzie miało melodię do spania:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry