reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

dziewczyny mam pytanie o słynny gluten, bo w rozpiskach żywieniowych piszą żeby dzieciakom na mm (jak Melka) ekspozycję zacząć w 6ym miesiącu życia. I ciągle się zastanawiam czy to już?
Bo Melka ma skończone 5, i wchodzi w 6ty miesiąc...
ehh wolałabym jakby było czarno na białym napisane- po skończeniu 5go miesiąca, czy po skończeniu 6go...



Rozia :) Melka też tak ma, jak się przebudzi wcześniej to chwile pogada i zasypia..efekt taki że potem śpimy dziewczyny mam pytanie o słynny gluten, bo w rozpiskach żywieniowych piszą żeby dzieciakom na mm (jak Melka) ekspozycję zacząć w 6ym miesiącu życia. I ciągle się zastanawiam czy to już?
Bo Melka ma skończone 5, i wchodzi w 6ty miesiąc...
ehh wolałabym jakby było czarno na białym napisane- po skończeniu 5go miesiąca, czy po skończeniu 6go...



Rozia :) Melka też tak ma, jak się przebudzi wcześniej to chwile pogada i zasypia..efekt taki że potem śpimy do 10/11ej:-D
Liluu to niech Lilka po drzemce wstanie prawą nogą ;)
 
reklama
Tak truskafffka to juz nalezy wprowadzac gluten ;-)

Ja zjadlam leczo (odtluszczone) i teraz dycham polowa chaty posprzatana zostal tylko moj pokoj
 
Hello :-)
Grzecznie się melduję ;-)

Ostatnio mało się udzielam, ale nie mam co pisać, bo nic ciekawego się u mnie nie dzieje...
W niedzielę jedziemy z rodzicami do Puzla, jest imprezka 400lecie Tyskiego :tak: mam nadzieję, że nie będzie padać...


Buziaczki i Miłego Wieczorka Babulce :*
 
Witam i życzę dobrej nocy
U nas w natarciu czwóreczki dolne i niestety Olek nie przechodzi tego tak bezobjawowo jak pierwsze 8 ząbków Dzisiaj luźne kupy robił nie chce jeść w nocy się często budzi więc mamy troszkę zawirowań
Postaram się jutro na dłużej wpaść
 
Aloha ;-)
Mnie przywitało dzisiaj słoneczko :tak: ale coś czuję, że to ostatnie podmuchy lata... szkoda :dry:


Agnes biedny Oleniek :-( aleeee już niedługo wyjdą Mu wszystkie zębole i będzie święty spokój- tego się trzymaj :tak:


Miłego Dzionka :*
 
witam

a u mnie dzis pochmurno..
wczoraj spedzilismy caly dzien u rodzicow:-) wiec od obiadu sie wymigalam ;-);-)

..a wieczorkiem czekala na mnie niespodzianka kwiaty.winko.i M do dyspozycji :-):-) a to dlatego ze wczoraj mielismy rocznice slubu :-) a ja zapomnialam.. :-:)-(

przez ciaze sklerozy sie nabawilam..:-):-)

milego dnia...
 
Malduje sie i ja choc czasu brak - od poniedzialku zacznie sie wstawanko koniec spania do 9-10ej, zerowkowicz sie cieszy :)
Jutro przyjezdza chrzestny Aneci na zalegly roczek bo nie mogl wczesniej wiec ja walcze z porzadkami i pieczeniem. Poza tym u nas tez w natarciu ale trojeczki i slinimy sie jak niagara a do tego mega katar, sliniaka nie da sobie zalozyc wiec bawie sie w przebieranki 10 razy dziennie.
LORI - urodzilas przy tancach ze sciera ??????????????
LILUU - jak jedzenie Lily ?
JOANNA - milego swietowania :-)
usmiechnietego weekendu dziewczyny :happy2::happy2::happy2::happy2:
 
Witam
u nas piekna pogoda nadal trwa :tak:Nie ma juz takich upalow ale nadal cieplo i przyjemnie

marysiu dziekuje ze pytasz Lily juz o niebo lepiej z jedzeniem nie wiem czy doczytalas ale okazalo sie ze to jednak zabek zawinil i mamy lewa dolna jedynke :tak: Choc jej dziasla sa bez zmian po prostu nic nie widac ze zabki wychodza
Ta noc juz spokojniejsza byla czyli cala przespana bez wiercenia i stekania biedulka moja kochana ale juz widze ze druga jedynka w natarciu

joasiu to spoznione zyczenia kolejnych pieknych lat razem :-) W milosci i zdrowiu


lori ? Rodzisz czy twoja coora bawi sie tak jak moja

Agnes i jak Olek? Lepiej cos?
milego dnia
 
reklama
Witam babeczki u nas dzis caly dzień piekna pogoda, także korzystalismy z Bartusie z pogody:tak: Wczoraj dal znac o sobie, że jest cay dzień nie spał od 6-21 całyczas krzyczał nie wiem co mu było podejrzewam ze kolka , bo ustapiło po ciepłej kapieli . Za to dziś dziecko nie to grzeczne spi i jest radosny... Już sie martwiłam co z nim sie dzieje:dry:

A dzis upieklam biszkopta i przełożyłam kremem czekoladowym:-p
Miłego wieczorku;-):-)

Ach jak szkoda , że lato sie konczy:-:)-(
 
Do góry