reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

witam
lilu- gratuluje:-):-)

lori- czyli czas na ciebie..:-)

agnes-zdrowka dla Olka

ewirut-czekamy na relacje i oczywiscie fotke

my zmykamy na rodzinny wypad do kina. na Smerfy:-) obiadek ...
......przy okazji moze jakies zakupy:-):-) bo cos w spodnie sie nie mieszcze :-):-) te 8 kg to mi w brzuch i d... weszlo:-):-):-)

milej niedzieli..zajrze jak wroce:-)
 
reklama
Dzień dobry :-)

Ja w ferworze przygotowań do wieczorku z m :-) Na szczęście siostra ma wpaść mnie ufarbować i zabierze później Biankę na spacer, to będę mogła się skupić na przygotowaniu wszystkiego :-)

Miłego dnia :-)
 
Witam

a mnie sie dzis kompletnie ńic nie chce:-D:sorry2: Wiec sie bycze o ile Lily bedzie w dobrym humorze bo wczoraj byla masakra :baffled:

Milego dna
 
hejka :)

Melduję się po wakacyjnym wypadzie :)

Wypoczynek cud malina :D młoda grzeczna, uchachana :-) ale straszny z niej wiercipietek, turla się pełza, na czworakach staje, szaleć można :-D ale silna dziewczyna jest że heeej :-)
poznali się z kolegą Oskarem :) młody wielki facet, dwa miesiące młodszy a wielkościowo prawie tacy sami są, tylko po wyrazie twarzy widać różnicę, Melka to już taka cwaniara, wszędzie jej pełno, a Oskar taka żmijka jeszcze jak go położysz to leży, cyca, śpi i sra na okrągło :p

a nasze starsze dzieciak Natalia i Matik...matko boskaaa miłość wciąż trwa.. już kilka lat pierwszy poważny związek Matika i ciągłe gadki o tym jak się ożenią..masakraa..zresztą wrzucam link do zdjęć, to same zobaczycie jak oni się kochają...:-p



A teraz najważniejsze :D
Witam Bartusia na świecie!!!!! Ewirut Wielkie GRATULACJE!!!!
Czekamy na Was i zdjęcia pierworodnego
:-)

Rozia Wszystkiego NAJ dla męża :-)

Liluu Gratki!!!!!:-)

Miłego dnia !!! :)
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny:-):-) Juz jestem pare kilo lżejsza, ale za to w łózeczku własnie spi sobie slodziutki Bartuś i cały czas sie usmiecha:-D:tak:
W poniedzialek pojechalam na wizyte do lekarza swojego okazało sie, że nadal mam mało wód płodowych, wiec wypisal mi skierowanie do szpitala, bo szyjka tez juz sie skracała, wiec na nic nie czekajac poszłam do szpitala . Na sam poczatek zrobili ktg i dali oksy czy jakos tak... skurcze były troszke silniejsze i niz przed tym ale pozniej to w zupełnosci ustapily.no to podjeli decyzje ze skoro jest malo wod plodowych to trzeba je uzupelnic i dostalam 3litry kroplowek i na drugi dzien usg ale wod nie przybyło, wiec okazalo sie ze cesarka. No i dobrze ja sie cieszyłam z tej wiadomosci. O przed 12 bylam juz na stole operacyjnym a 12.10 urodziło sie moje najwieksze szczęcsie tak dlugo wyczekiwane:tak::tak::-D
Po cesarce czuje sie swietnie, mmielismy wyjsc wczesniej ale okazalo sie , ze Bartus musi dostawac kroplowke z glukozy i magnezu bo ma drgawki raczek i nozek. No to nic innego tylko płacz przez pol dnia bo czy zawsze musi byc pod gorke, ale dostal dwie kroplowki wszytsko ustapiloi takim sposobem wyszlismy do domu w sobote.

Dziekujemy za gratulacje i pozdrawiamy zdjecia niebawem tylko sie ogarniemy;-):tak::-)
 
ewirut super,że już w domku :-)To cierpliwie czekamy na fotki :-)

truskafffka no miłość widzę kwitnie :-) A to ta sama dziewczynka co w zeszłym roku??

Bianka na spacerze z ciocią, ja już mam prawie wszystko gotowe:-) Ale tort z wyglądu wygląda fatalnie... Mam nadzieję,że chociaż w smaku będzie dobry... A na zdjęciu wyglądał tak ładnie :-)
 
Rozia to owocnego wieczoru zycze :-p:tak:

Truskafffka :-) Fajnie ze odpoczynek udany :tak: Kurcze chyba cos z tego bedzie tzn z Matika znajomosci :-D Zdjecia piekne :tak:

Ewirut super ze juz w domciu i ze wszystko dobrze teraz tylko pozostaje wam zyczyc zdrowka :tak: A Bartus sloczny jest ;-)
 
Ewirut super że już w domku :-) buziaki dla naszego najmłodszego królewicza:-)
ja po pierwszej cc też super się czułam :) po drugiej gorzej..no ale do przeżycia ;)
ach a dopiero co ja rodziłam.. :baffled::sorry2::-p

Rozia miłego wieczorku :cool2:
i tak, to ta sama dziewczynka :-p jak i dwa lata temu i wcześniej:-Ddzieciaki znają się odkąd skończyły 10miesięcy i od samego początku chemia jest:-D super się rozumieją, sądziliśmy że będą jak brat z siostrą ale oni uparcie twierdzą że się będą żenić :-D

ja lampkę wina sobie zapodaję na dobranoc ;)
 
Hej

ewirut jak się czujesz w nowej roli? Bartuś daje się wyspać?

lori ja podejrzewam że Olek ma ospę bo ma takie wypryski Jutro kolejna wizyta u lekarza Pomalu zaczynają juz mu zasychac A trzydniówka na pewno to nie jest bo juz miał i wiem jak to wyglada
 
reklama
Do góry