reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

i nadal cisza?? widze nic nie wiadomo co z ewirut...

ja juz sobie okno w kuchni umylam..pranie powiesilam..rosolek wstawilam i mam wolne...a co tam :-):-)
 
reklama
No to się cieszę, że jednak jest was więcej tych tęskniących ;-)

Liluu Bianka jak to Bianka, robi furorę wszędzie,że taka grzeczna i pogodna :-) Jak teraz byłam u mamy, to w biedronce tak śpiewała,że się wszyscy za nami oglądali i do wózka kukali :-) No i brawo panna bije :-) A drugiego zęba ani widu ani słychu :-)

A jak Lili?? Nasza mała terrorystka :-D

Lori jak tam u Twojej Lilusi ?? Jakieś sygnały,że chce już wyjść, czy grzeczna dziewczyna czeka na swój czas??

Joanna a Ty jak się czujesz??

My po spacerku, Mała śpi, a ja kawke popijam :-) Później na basen lecimy, bo cały tydzień nie byłyśmy :-(
 
Rozia- u mnie ok..narazie nie mam co narzekac...jedyne co to zaczynam tyc juz mi 8kg:-):-) w boki weszlo..takze ciaza juz widoczna..:-):-) no i czekam na wizyte u genetyka zeby sprawdzil badania z krwi.ale dopiero na 21mam wizyte..wiec chyba w miedzy czasie zrobie wyniki i do gina sie umowie..to moze sie dowiem kto tam mieszka :-):-)
 
witam i ja na szybko z pracy.

rozia my wesele mamy w środę. już się cieszę bo w końcu gdzieś wyjdziemy się zabawić.

a o ewirut wieści brak?
 
Agnes no my tam mielismy kilka wypadów, ale tylko we dwoje na kolację wychodziliśmy, a tak potańczyć, to nie, więc też sie cieszę :-)

No niestety póki co cisza...

A my po basenie :-) Co z tego,że sie schłodziliśmy, jak weszliśmy do auta i mokrzy wszyscy... teraz siedzimy w domu i wiatrakujemy się ... Za jakąś godzinkę dopiero na spacer ruszymy...
 
niestety nie mam żadnych wiadomości od ewirut :-(

ja się dzisiaj jakoś słabo czuje :confused2:

Rozia - Lilunia grzeczniutko w brzuchu siedzi ... żadnych zwiastunów zbliżającego porodu. Nie mam jeszcze skurczy przepowiadających, nigdzie nie puchne. Wydawało mi się że brzuch mi się obniżył, ale moja mam twierdzi że jest taki jak był.
 
Kurcze Rozia przepraszam ale poszlam na zakupy zakupilam miesa i robie wedlinki na chleb i parowki dla malej drobiowe tak ze roboty mam co nie miaraA lily fogolnie fajnie zaczela juz swiadomie mowic papa krzyczy na caly regulator nawet w sklepie dzisiaj tak sie rozochocila ze sprzedawczyni i klientka w sklepie musialy zamilknac ;)I. Dzisiaj dwa razy podniosla sie sama do siedzenia tylko jeszcze z siedzeniem nie bardzo bo dupka okragla :)Co dzien wiecej umie fajnie sie rozwija bardzo sie cieszymy Dobranoc wszystkim padam na pysk a jeszcze jutro konczenie wszystkiego
 
reklama
Spoko Liluuu, domyśliłam się,że zajęta jesteś :-)

A tu obiecane foto mojej Gwiazdy w weselnej kreacji :-)
20130807_174631.jpg

Obiacałam to jest :-)
 

Załączniki

  • 20130807_174631.jpg
    20130807_174631.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 35
Do góry