reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Paula - dziekuje dobra kobieto! Ale te nozki to juz sie takie pulchniutkie zrobily I dla nich to alurat dobrze z tym chodzeniem. Tyle ze szkoda czasu I sil nie kiedy.
 
reklama
Oj trzeba by sie zmobilizowac i wkrecic w nawyk zagladania na nowo na bb :-)
Czasu faktycznie malo a jak sie jeszcze trzeci maluszek pojawi to dopiero bedzie wesolo, choc i teraz jest czad z moimi diabelkami :happy: czasem daja popalic ale czasami nie wiem ze mam dziec, choc tych chwil zdecydowanie za malo :-D

BASHI milczy wiec moze juz tuli malenstwo...?
KATRINA - juz to widze jakie "strasznie" pulchniutkie - jak zawsze przesadzacie kobietko :)

PAULA - moze jakies zbiorowe lanie dupska reszcie zafundujemy ? :cool:
 
Marysia - witaj Mamusiu!!
Z tym czasem to niestety tak jest - ucieka nie wiadomo kiedy. Moi tez wiecznie na wojennej sciezce sa. Tylko czasami nie wiem ze mam dzieci.

Co do mojej "figury" to niestety nie przesadzam. Po wakacjach mam zamiar isc na silownie, bo cwieczenie w domu u mnie sie nie sprawdza.
 
Marysiu jestem jak najbardziej ZA laniem dupsk naszym Dziewczynom :tak::cool2:

Katrina ja się już rok zabieram do ćwiczeń w domu i nic mi z tego nie wychodzi... :huh:
 
Paula - bo w domu to nie ćwiczenie. Zawsze jest cos do zrobienia, a wieczorem jestem juz zmęczona i mi się nie chce. A tak jak wyjdę - to nie myślę o domu, tylko cwiczę i już.
 
Katrina masz 100% racji :tak: w domu zawsze znajdzie się jakieś "ale"i milion innych, ważniejszych rzeczy do zrobienia na już :-p
 
Ja to mam cwiczenia w non stop z moimi diabelkami :-D zreszta nawet jak ich nie ma to ciagle jestem w ruchu. Mloda nawet nie da matce zdania na bb sklecic bo juz mi wola ze chce "kiki" - czyt klub przyjaciol myszki miki a za chwile mowi "kure" czyt kurde z akcentem na "rrrr" bo mama jeszcze nie puscila bajki, pomijam fakt ze bajke oglada pol minuty i idzie sobie, za to Darus moglby siedziec godzinami jakby mu pozwolic.
 
reklama
Marysiu niestety ja nadal w ciazy... W poniedzialek moj termin a tu nic..zadnych boli, mlody tam jak na wakacjach I wychodzic mu sie nie chce. Czuje sie wielka I ciezka jak kombajn...zobaczymy co polozna mi zaoferuje w poniedzialek na wizycie.
 
Do góry