reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
ASCHLEE - gratulacje :-) potrojne :-)
Ja zabieram sie za pieczenie chlebka z dynia i slonecznikiem, bo u mie kupny ostatnio nie idzie, padam z nog i zasypiam na stojaco ale musze cos robic bo w domu i tak wiekszosc odlogiem stoi przez moje samopoczucie. A Ty Aschlee jak sie czujesz ?
LILUU - to sie nacieszycie soba przez ten tydzien :)
 
Hello :-)
Jakoś wcześniej nie mogłam tutaj dotrzeć :sorry2:
No! Sala i orkiestra zaklepana w 100%! Zadatki poszły także już po ptokach :-D


Marysiu jak to dobrze, że wszystko OK z Fasolinką :tak:
Dolegliwości ciąg dalszy?
Jak Ci wyszedł chlebek? :blink:

Aschlee jaki szok! :szok: W takim razie gratuluję potrójnego szczęścia :-)



Miłego Wieczorku :*
 
Ja jestem, ale nie chciałam pisać sama do siebie :-D

Kurcze u mnie dzisiaj pogoda barowa, albo łóżkowa- co kto woli :-p Szaro, buro i ponuro, ale nawet ciepło ;-)

Buziaczki dla wszystkich :*


edit.:

LiLuu
Ty masz udostępniony wykres na Ovu dla wszystkich? Bo jak teraz nie jestem zalogowana na swój, a wchodzę przez Twoją miniaturkę to widzę wszystko, nawet notatki...
 
Marysiu odpuści Ci Fasolinka odpuści ;-) tylko kiedy :-)
Ja wysłałam Ci zaproszenie i czekam grzecznie :-)


edit.:

LiLuu
już wiem jak to jest :blink: Niezależnie od tego czy ktoś ma konto na Ovu, czy nie jak wejdzie na Twoją miniaturkę to widzi to co udostępniasz, chyba, że przy tworzeniu miniatury odhaczysz, żeby nie pokazywało komentarzy i serduszek, a co za tym idzie Twoich odczuć również ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marysiu Ty swoje notatki piszesz w zakładce NOTATKI, jak wejdziesz na dany dzień :blink: a komentarze są pod wykresem, tylko jest opcja UKRYJ lub POKAŻ komentarze pod wykresem ;-) Ale żebyśmy mogły komentować musisz udostępnić wykres dla przyjaciółek :-) Pod wykresem masz UDOSTĘPNIJ WYKRES i tam w jednej z zakładek zaznaczasz dostępność dla przyjaciółek i odhaczasz tak, żeby były widoczne Twoje notatki dla nas- oczywiście jeśli chcesz :-)
 
reklama
Do góry