reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Dzień dobry :-)

Martus ja kupiłam wózek z tako 3w1, także fotelik mam od kompletu, ale jakbym miała kupowac osobno, to na maxi cosi bym stawiała... tylko one drogie kurcze są :-( A co do reszty, to tak jak Ci mówiłam, ja mam dla Bianki emulsje do ciała Emolium i po tym jej wszystko schodzi jak cos wyjdzie no i tak jak Ci pisałam, ja tez jej do twarzy używam :-) I wszyscy sie mnie pytają co zrobiłam,że mi sie tak cera poprawiła :-)

Ewirut no pewnie,że jak masz wanienkę po dzieciach, to nie ma co nowej kupować :-) Ja mam od koleżanki :-) Tylko tak jak już wcześniej pisałam, polecam mate antypoślizgową, zwłaszcza jeśli będa sytuqacje,że same będziecie musiały kąpać dzieciaczki, tak jak ja mam :-) Ułatwia to sprawę :-)

truskafffka ano czas zapiernicza,że hoho :-) Ja tez nie wierzę,że to już 4 miesiące minęły... A Amelce już 3 miesiąc leci :szok: A dopiero co sie urodziła :szok::szok::szok:

No reszta, to na prawdę przesadza z ta abstynencją tutaj :crazy::crazy::crazy: trzeba chyba jakies lanie grupowe zrobić ...

miłego dnia :-)


PS. Liluuu co tam ??
 
Wskoczył kotek na ławeczkę,
zdmuchnął na torcie jedną świeczkę,
i zamiauczał pięknie miał.
Teraz pobiegł bez miauczenia
żeby złożyć Ci życzenia!!!

Kubusiu
wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, i samych słonecznych dni z okazji Twoich pierwszych urodzin życzą Eciotki BB:)


Zobacz załącznik 563205
 
Dziewczynki jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. :(
napisze na g jak bede miała chwile.


Kubusiu sto lat !!!! Rośnij zdrowo i ciesz rodziców swoimi figlami :tak:
 
jesteśmy po obiedzie, zaraz kawę sobie drugą strzelę..

Mati buduje z klocków a młoda leży w leżaczku i się w niego wpatruje :p
zaraz dostanie jedzonko i do spania sruuu

MałaMi
akurat w temacie fotelika nie pomogę, mam od przyjaciółki po córce i wiem tyle że jest...szaro-czarny hahaha
w aucie jest, nie pamiętam co to za firma:sorry:
a do buźki dla małej mam z nivea baby krem-na każdą pogodę i fajnie się u nas sprawdza :)
Rozia nonono starzeją nam się dzieci, dobrze że tylko dzieci, my wiecznie młode:-p:-D
Liluu tulasy, niech problemy się skończą

Kubusiu nasz kochany Rok temu sprawiłeś swojej rodzince cudowny prezent i pojawiłeś się na świecie :D Teraz niech Kochana rodzinka prezentami Cię zasypuje :DDD
STO LAT!!!!!!

 
Truskafffka ano pewnie :-) Zapomniałaś dodać piękne i młode :-D:-D:-D

STO LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! STO LAT!!!!!!!! NIECH ŻYJE,ŻYJE NAM !!!!!!
STO LAT !!!!!!!!!! STO LAT !!!!! NIECH ŻYJE,ŻYJE NAM !!!!
STO LAT!!!!!!! STO LAT !!!! NIECH ŻYJE,ŻYJE NAM !!!!!
NIECH ŻYJEEEE NAM !!!!!!!!!!!!!!!!!
:-D:-D:-D

No i mamy chyba pierwszy roczek na naszym forum, tak ?? Czy jednak się mylę ??
 
wszystkiego najlepszego dla Kubusia :-):-):-)


Malami - no wage masz super, ja juz mam 62 kg na + a jestem za tobą 2 miesiące więc nie wiem ile ja będę miała na koniec :sorry: .... fotelik to maxi cosi, albo teraz super w testach wypadły cybexy. Mają 5 i testy świeżo robione. Do twarzy kupię krem nivei na każdą pogodę.

truskaffka - kurcze przeciez Amela dopiero co się urodziła a uż 3 miesiąc leci :eek:


ja mame odstawiłam do szpitala ....operacja jutro. Mam mega stresa :-(
 
Kubusiu,
W Dniu Pierwszych Urodzin

życzę Ci dużo, dużo zdrówka,
radosnej twarzyczki, wspaniałych

zabaw i pięknych prezentów :*


Zobacz załącznik 563236


LiLuu mam nadzieję, że sytuacja finansowa jak najszybciej się unormuje :tak: :*

Martuś melduję się :-) Ja Was czytam regularnie, tylko weny brak :baffled:

Truskafffka ból ucha przeszedł?
;-)

Lori kciuki za zabieg mamy- wszystko będzie dobrze :tak:


U mnie ogólnie wszystko OK, ale mam chyba przesilenie wiosenne dopiero
:laugh2: bo brak jakichkolwiek sił, nawet nie mam siły na pisanie :-p a w sumie nic istotnego się nie dzieje, więc co tu pisać :confused:
Byłam dzisiaj z mamą w biurze podróży i jadą z tatą na Cypr- zazdroszczę im
:sorry::-) ciekawsze gdzie nam uda się pojechać, pewnie do Ciechocinka :laugh2::laugh2:

Buziaki :*:*:*
 
reklama
Lori na pewno wszystko będzie dobrze :-) Głowa do góry :-)

Pauluś Ciechocinek to i tak sporo:-) Ma jak co roku jedziemy najpierw pod gruszę, a później do uzdrowiska, czyli najpierw do teściów, a później do mojej mamy :-) Może w przyszłym roku w koncu uda nam się gdzieś wyjechać :baffled:

Dziewczynki zbliża się nasza rocznica, więc poproszę o jakieś przepisy na:
1. danie główne
2 jakiś fajny deser :-)

Czekam na propozycję :-)
 
Do góry